Eintracht Frankfurt - Union Berlín: Bundesligové tipy

The Legalbet Expert, Paul, doporučí tipování ze zápasu Frankfurt - Union Berlin, v Bundesliga. | 587

Duminica, de la ora 16:30, pe “Deutsche Bank Park”, avem meciul Frankfurt - Union Berlin, din etapa a 13-a din Bundesliga.

Frankfurt - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Eintracht v Evropské lize pouze remizoval s Antverpami, skóre 2-2, ale alespoň zůstává bez porážky a je jisté, že jde dál. Uvidí se, zda z první pozice, nebo z druhého místa. Na šampionátu má Frankfurt na kontě dvě vítězství v řadě, to poslední přijíždí do Freiburgu, skóre 2:0. Tři potřebné body s přihlédnutím k situaci v žebříčku. Žáci Olivera Glasnera jsou až na 13. místě s 15 body nasbíranými ve 12 kolech, rozdíl branek 14-16. V posledních pěti zápasech Frankfurtu je minimálně 9 rohových kopů.

Echipa probabila: Trapp - Tuta, Hinteregger (c), N'Dicka - Chandler, Sow, Jakic, Kostic - Kamada, Lindström - Borre

Union Berlin - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Union Berlin hrál také ve čtvrtek, ale v konferenci Liga, výhra venku nad Haifou, skóre 1:0. Úspěch, který Unionu zaručuje, že bude soutěžit i nadále, pokud v poslední fázi porazí Slavii Praha. V Bundeslize jsou Berlíňané na 6. místě s 20 body nasbíranými ve 12 etapách, rozdíl branek 19-17. Union v této sezóně skóroval v každém výjezdu, bez ohledu na konkurenci.

Pravděpodobný tým: Luthe - Friedrich, Knoche, Baumgartl - Trimmel (c), Khedira, Prömel, Gießelmann - Haraguchi - Kruse, Awoniyi

Frankfurt - U. Berlín: Sázkové kurzy a sázkové tipy

V předchozí sezóně se odehrály dva senzační zápasy, v nichž bylo v obou sporech vstřeleno minimálně šest branek. Sice stále čekáme, že to bude otevřený zápas, ale možná nebude tolik branek. Protože stehy ne vždy najdou svůj cíl, vsadíme na rohy. Oba týmy vynikají na pevných pódiích, které si v aktuální sezóně neustále obstarávají

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 677 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 791
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 814
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Přes 8,5 rohů
Komentáře