Eisbaren Berlín - Kolín: hokejové tipy DEL

V neděli se nepotkají jen dva spoluhráči, ale také dva týmy, které dokázaly vstřelit nejvíce gólů.

De At 15 :00 v Berlíně, v Mercedes-Benz Areně, se Eisbaren střetne s Kolínem v 11. kole německého mistrovství v ledním hokeji. || angličtina 609

Eisbaren Berlin: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Pokud budeme sledovat nabídku bookmakeři pak je oblíbená, ale nesmíme opomenout fakt, že potká nepohodlný tým. Momentální forma je však dobrá a v posledních pěti zápasech ji dokázal pokrýt pouze jeden tým, a to Dusseldorf. Ten vyhrál 3:1, ale od té doby uběhly tři zápasy. Pro Berlíňany následuje třetí zápas tohoto týdne, vezmeme-li v úvahu, že hráli v Lize mistrů a v LED, pokaždé vyhráli pěšky. Porazili Lugano 6:3 a Norimberk 6:2 a po úspěchu na šampionátu se vyšplhali na 4 s 19 body.

Kolín nad Rýnem: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky || | 641 = == Je spoluhráčkou Eisbarenu, ale má 16 bodů, o tři méně než její soupeřka, a je nerozhodná s DEG Dusseldorf. V posledním kole dokázal vyhrát zápas se Schwenningerem, ve hře, ve které byl hostitelem. Na tahu byl boj v LED, ze čtyř konfrontací je pouze jedno vítězství v regulérním typu. Další vítězství přišlo v prodloužení a stalo se v souboji s Iserlohnem, ale i obecně, a čísla to potvrzují. Má dobrý útok a skutečnost, že se setkává s jiným týmem, který hodně skóroval, mě přesvědčuje, abych vsadil na gól.

Este colega de clasament cu Eisbaren, insa are 16 puncte, trei mai putine decat adversara ei si este la egalitate cu DEG Dusseldorf. In etapa trecuta a reusit sa castige la pas in disputa cu Schwenninger, intr-un joc in care a fost echipa gazda. In deplasare  a fost cica batailor in DEL, are acolo o singura victorie in tipul regulamentar al celor patru infruntari. O alta victorie a venit in prelungiri si a avut loc in confruntarea cu Iserlohn.

Eisbaren Berlin – Koln: cote la pariuri si pronosticuri hochei 

Berlinezii joaca foarte bine si in aceste momente, dar si in general, iar cifrele confirma lucrul acesta. Are un atac bun si faptul ca intalneste o alta echipa care a inscris foarte mult, ma convinge sa mizez pe un pariu cu goluri.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 808
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 831
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt