Eisbaren Berlín - Mannheim: hokejové předpovědi DEL

Eisbaren a Mannheim jsou týmy, které zatím vstřelily nejvíce gólů. Uvidíme show? || English 588

Vineri, de la ora 20:30, la Berlin, in Mercedes Benz-Arena. Eisbaren primeste vizita lui Mannheim, in runda cu numarul 22 din Germania.

Eisbaren Berlin: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Přichází po sérii čtyř zápasů, které nebyli nijak vysocí a ve výsledku tři z nich prohráli. V tom posledním hrála v Ingolstadtu a tam byla překonána se skóre 2-5. Bylo to druhé selhání v řadě, které skončilo stejným skóre. V celkové hierarchii je však s 35 body na 4. místě a zůstává tam bez ohledu na to, co se v této konfrontaci stane. Má pět bodů před 5. místem a šest bodů za týmem před ní, Wolfsburgem, lídrem Německa a jedním z týmů, které každý rok bojují o zisk šampionátu. Mannheim má 44 bodů, o 13 více než Mnichov, její hlavní soupeř, ale také o čtyři zápasy více. Morálka je však vysoká a v předchozím kole dokázal získat 16. vítězství v sezóně. Naštěstí pro něj byl stav 3:2 v Norimberku, kde se kopala penalta. počet vstřelených branek. Existují týmy, které vstřelily nejvíce gólů, a v tomto kontextu je nejlepší volbou ten s góly.

Mannheim: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este liderul Germaniei si una dintre echipele care an de an se lupta sa castige campionatul. Mannheim are 44 de puncte, cu 13 mai multe decat Munchen, principala ei contracandidata, dar are si patru meciuri in plus. Totusi, moralul este ridicat, iar in runda anterioara a reusit sa obtina a 16-a victorie a sezonului. Intr-adevar, norocul si-a jucat partea lui, 3-2 fiind scorul meciului cu Nurnberg, unde lovitura de gratie s-a dat in urma executarii serieei de penalty-uri.

Eisbaren Berlin – Mannheim: cote la pariuri si ponturi pariuri

Sunt doua echipa care nu refuza jocul si cel mai bine putem observa asta prin prisma numarului de goluri inscrise. Sunt echipele care au inscris cele mai multe goluri si in aceste context cea mai buna alegere este cea pe goluri.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 792
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4045
2457 / 50 / 1530 || | 815
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Dostáváte denně výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s těmi nejlepšími Výsledek. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt