Švýcarsko – Bulharsko: Předběžné sázkové tipy na mistrovství světa

Expert na právní sázky Cristian Mihală vám dává svou předpověď pro Švýcarsko – Bulharsko z poslední fáze Předkolo mistrovství světa || 566

Un meci în care Elveția va trebui să arate o forță ofensivă de invidiat pentru a o depăși pe Italia în grupă și a se califica direct la Mondialul din Qatar. În proporție mare, totul se va juca la golaveraj.

Švýcarsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Švýcarsko se v konfrontaci dostalo z extáze do agónie v pátek večer s Itálií, což mělo ve finální konfiguraci skupiny prvořadý význam. Navzdory četným absencím „Cantonland“ rychle otevřel skóre v Římě a snil o svém prvním úspěchu proti „azzurra squad“ v kvalifikaci mistrovství světa 1994. Z těchto kvalifikací šly na závěrečný turnaj ruku v ruce Švýcarsko a Itálie. Portugalsko doma. Páteční zápas byl opravdovou horskou dráhou emocí pro Švýcary, kteří byli před přestávkou nerozhodní, a pak v prodloužení zápasu promarnil Jorginho penaltu, která by pro Itálii znamenala přímou kvalifikaci na mistrovství světa v Kataru.

Bylo zjištěno, že před poslední fází byly oba týmy vyrovnané s 15 body. Vzhledem k tomu, že Itálii čeká zápas v Severním Irsku, je velmi pravděpodobné, že o všem rozhodne rozdíl branek, kde má mistr Evropy stále náskok (+11, oproti „jen“ +9 pro Shaqiri & Co). Prostě kluci Manciniho mají v Severním Irsku těžší zápas, alespoň papírově. Vítězství Švýcarska se skromným Bulharskem by tak mohlo po posledním kole zvrátit pořadí, takže Švýcarsko dostane lístky na závěrečný turnaj a Itálie se dostane do emocí přehrady. || English 607

Elveţia s-a îmbunătăţit constant în ultimii 10-15 ani, dovadă în acest sens şi faptul că nu a lipsit la vreunul din ultimele 4 turnee finale de Campionat Mondial. Murat Yakin, noul selecţioner, e încă neînvins, înregistrând două victorii şi trei egaluri de la venirea pe banca tehnică (a obținut două remize împotriva Italiei, o performanță care nu e la îndemâna multor antrenori).

S železnou obranou (pouze dva inkasované góly v přípravných zápasech) v pondělí domácí neprohráli rok od porážky v přátelském utkání s Chorvatskem. Obrana bude proti Bulharsku samozřejmě důležitá v kontextu toho, že jakýkoli gól může znamenat kvalifikaci na mistrovství světa, ale technický personál bude potřebovat, aby útok podával nadprůměrně. To nebude jednoduché, protože Švýcarsko se nebude moci spolehnout na Breela Embola, možná nejlepšího hráče. Přímo přispěl ke 4 z posledních 6 gólů svého národního týmu dvěma góly a dvěma asistencemi. Ofenzivní odpovědnost jako taková bude ležet na bedrech Maria Gavranoviče, útočníka, který skóroval ve 4 z posledních 6 zápasů za národní tým a klub, ale výkon Shaqiri bude nepochybně nesmírně důležitý.

  • Nepřítomni na hostitelích ve Švýcarsku – Bulharsku: Nico Elvedi, Steven Zuber, Breel Embolo, Gregor Kobel, Christian Fassnacht. 1 na hřišti Itálie -, čímž se enormně zkomplikoval boj o první dvě místa. Naši sousedé z jihu budou doufat, že zopakují fantastický výsledek z Říma, ve kterém měli sílu vrátit se z 0:1. Bylo však zřejmé, že se tým hostů trápí, když rozhodčí znovu zapískal do píšťalky 619

Bulgaria: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Bulgaria nu a emis nicio clipă pretenții pentru ocuparea unuia din primele două locuri, dar cu siguranță că nu ar "refuza" o poziție a 3-a în grupă, lucru care s-ar întâmpla în cazul unui rezultat pozitiv la Lucerna.

Cu toate că mai degrabă a dezamăgit în actualele preliminarii, Bulgaria a reușit și un rezultat mare - un 1-1 pe terenul Italiei -, complicând astfel enorm lupta pentru primele două locuri. Vecinii noștri de la Sud vor spera să repete acel rezultat fantastic de la Roma, în care au avut puterea să revină de la 0-1. Totuși, trebuie spus că s-a ajuns la acea remiză cu multă șansă, squadra azzurra atacând cu toate liniile în repriza a doua, dar nereușind să mai marcheze (și-a creat 27 de ocazii de gol și a avut 71% posesie).

Bulgaria nu dispune de o ofensivă puternică, dar nici defensiv nu e o formație foarte ușor de trecut. Dovadă în acest sens că a luat doar 10 goluri în actualele preliminarii. Un fapt interesant e că oasepții de luni au fost extrem de organizați în apărare mai ales în deplasările jucate: deși nu au obținut vreo victorie în precedentele 3 partide, au primit doar 4 goluri (2 remize bifate). 

Speranțele bulgarilor se leagă ofensiv de Todor Nedelev, fotbalistul lui Mainz care luna trecută a reușit o dublă în diputa cu Irlanda de Nord. Ca un fapt interesant, oaspeții de luni au primit gol între minutele 30 și 39 în 3 din ultimele 4 meciuri. Și în ultimele două meciuri jucate de Elveția s-a marcat de asemenea în acel interval.

  • Absenți la oaspeți în Elveția - Bulgaria: Edisson Jordnov, Vasil Bozhikov (accidentați).

Elveția - Bulgaria: Cote la pariuri și pronostic

Rozdíl mezi oběma národními týmy je obrovský a jen velké překvapení by zabránilo hostitelům prosadit se .

Pro Švýcarsko – neporažené v posledních 7 přípravných zápasech – je však důležitější než úspěch brankový průměr, takže chlapci Murata Yakina budou útočit ve vlnách bez ohledu na skóre. Jako takový bychom měli mít extrémně velkolepý zápas, protože pokud Bulharsko rychle dostane gól, určitě se otevře. || Česky: 631

Mizăm, așadar, pentru un succes al Elveției la un handicap de două goluri. Gazdele au nevoie să își rotunjească serios golaverajul și vor face tot ce depinde de ele pentru calificarea directă la Mondial. Iar cota pentru o astfel de victorie, la cel puțin 3 goluri diferență, e una atractivă (1,9, la Betano).

Předpověď: Handicap Švýcarsko-2

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. || Česky: 639

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
10 /0 / 7
Výpočet:
-10 Kč
ROI:
- 0,6 %
Sázky:
152 / | || 724 1 / 106
Výpočet:
- 11 Kč
ROI: || |
0,0 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 18
10 /0 / 7
Výpočet: | || 804
ROI: 0,0 %
Sázení: 261
152 / 1 / 106 || | 825
Calcul
ROI: 0,0 %
Votare
Bude tato sázka vítězná?
Handicap Švýcarsko-2
Komentáře