Emma Raducanu - Ana Bogdan: Tenisové předpovědi WTA Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Raducanu vs. Bogdan.

Ve čtvrtek v poledne 28/10/2021, ne dříve než v 15:30, se Emma Raducanu a Ana Bogdan utkají v osmifinále turnaje WTA Tour v Cluj-Napoca (Rumunsko, tvrdý vnitřní). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,31 @ Emma Raducanu vs. 3,45 @ Ana Bogdan!

EMMA RADUCANU (# 23 WTA)

Řekla, že se na rumunské půdě cítí skvěle, jako turnaj WTA v Cluj-Napoca je velmi dobře zorganizovaný a od svého přistání v Česká republika se mu dostalo vřelého přijetí a podpory od našich krajanů! Emma Raducanu se nevzdala svého rumunského původu, dokonce v rozhovoru po zápase se Slovinkou Polonou Hercog (4-6 7-5 6-1) v úvodním kole, hře se zvláštním významem pro ji, protože vyhrála první oficiální vítězství na okruhu WTA.

  • VÍTĚZSTVÍ Raducanu vs. Bogdan: nehráli

ANA BOGDAN (# 106 WTA)

Snaží se dostat zpět na vrchol 100 na světě, ale ii Bude velmi těžké to udělat přes body získané v tomto turnaji, protože soupeři jsou impozantní a nezdálo se, že jsou v nejlepší formě, vývoj od prvního kola s # 417. tenisem hráčka světa - Srbka Ivana Jorovic (7-6 6 -4) nemusí být nutně přesvědčivá, i když nakonec byla vnucena v minimu setů! Bylo to také první vítězství romantiky na vnitřním pevném disku na úrovni WTA po zhruba dvouletém „suchu“.

  • VÍTĚZSTVÍ Bogdan vs. Raducanu: nehráli

Emma Raducanu - Ana Bogdan: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na plně kontrolovaný zápas třetího favorita soutěže WTA v Cluj-Napoca s přihlédnutím k tomu, že nyní se již přizpůsobil hrací ploše a podmínkám, které nabízí turnaj v Kluži a určitě i jeho evoluce bude mnohem solidnější než v prvním kole, kdy potřeboval několik her, aby si "upravil ránu" ve sporu s Polona Hercog servisem / vzdal svou službu pouze dvakrát / super agresivní na straně návratu, nekoupil necelých sedmnáct brejkových příležitostí, z nichž stále těží pouze čtyři). Na druhou stranu Ana Bogdan se v úvodním kole setkala s mnohem více obtížemi, zranitelná při vlastním podání, i když byl soupeř na relativně průměrné úrovni (dvě vyslána esa / nízká procenta v bodech získaných při podání – 53 % s prvním míč, 43 % s druhým míčem / dal Srbovi devět brejkbolů, vzdal své podání šestkrát / na straně návratu koupil jedenáct brejkových příležitostí, z nichž sedm dokázal využít).

 

Tipér s více než 10 lety zkušeností v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 750
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 834
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 855
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v sadách @ Emma Raducanu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt