Emma Raducanu - Marta Kostyuk: Tenisové předpovědi WTA Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Raducanu vs. Kostyuk.

V pátek večer, 29. 10. 2021, nejdříve v 19:30, Emma Raducanu a Marta Kostyuk budou hrát čtvrtfinále turnaje WTA Tour v Cluj-Napoca (Rumunsko, tvrdý sál) . Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,35 @ Emma Raducanu vs. 3,20 @ Marta Kostyuk!

EMMA RADUCANU (# 23 WTA)

Má příležitost dostat se mezi dvacet nejlepších tenistek na světě v premiéře s vítězstvím dnes večer a automatickým přístupem do semifinále soutěže na „Transylvania Open“ a můžeme také diskutovat o důležité sázce na turnaji WTA v Cluj-Napoca pro Brity: pokud půjde domů s trofej se kvalifikuje na „turnaj mistrů“ z pozice rezervy (více než pozoruhodný výkon na hráče, kterému je pouhých osmnáct let).

  • VÍTĚZSTVÍ Raducanu vs. Kostyuk: nehráli

MARTA KOSTYUK (# 55 WTA)

A je jí teprve devatenáct a je součástí „nové vlny“ mladé naděje ., který doposud na WTA Tour udělal krásnou postavu, narodil se v Kyjevě (Ukrajina) a bydlí v Čajkách (Ukrajina), je pravorukou hráčkou, která provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,75 m a těží z podpora jeho matky na trenérské straně - Talina Beiko! Nemá titul na WTA Tour ani finále, ale v základní části se může pochlubit dvěma semifinále - Abu Dhabi WTA (hard outdoor) & Istanbul WTA (struska) a tím, že dosáhl optimální fáze. finále v soutěži dvouhry na Roland Garros (struska).

  • VICTORII Kostyuk vs. Raducanu: nehráli

Emma Raducanu - Marta Kostyuk: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na obchodovanou hru možná i ve dvou setech Britů s rumunským původem, protože má potřebnou přidanou hodnotu a říkám, že má efektivnější první službu, což se ukázalo v předchozích dvou kolech, kdy čelil Polona Hercog (4-6 7-5 6-1 / 75 % procento bodů udělených při prvním podání / sedmnáct brejkbolů zakoupených na zpáteční straně) a na Rumunku Ana Bogdan (6-3 6-4 / procento 88 % na body získané při prvním podání / šest brejkbolů zakoupené na straně vrácení) vrátit). Set ve sporech s Američankou Bernardou Peraovou naopak nevzdala Ukrajinka Marta Kostyuk (6-3 6-4 / vzdala dvakrát podání / udělala čtyři brejky / pouze 74% procent na vyhrané body s prvním míčem v úvodním kole, respektive Němka Mona Barthel (6-4 6-4 / vzdala dvakrát podání / udělala znovu čtyři brejky / pouze 69% procent na body získané prvním podáním) ve fázi osmifinále.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 726
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 810
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 831
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Emma Raducanu a více než 18,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt