Espanyol - Elche: sázkové tipy La Liga

Legalbet Expert Cristian Mihală vám nabízí jeho tip na zápas Espanyol - Elche ve 20. kole La Ligy

Důležité utkání pro oba týmy. Úspěch Katalánců by pravděpodobně rozptýlil poslední vzrušení ze sestupu, zatímco pro Elche je z hlediska záchrany důležitý každý bod.

Espanyol: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Vítězství s Valencií, venku, poslední zápas 2021 ( Hrálo se 31. prosince) vyneslo Espanyol na 11. místo Katalánce dělí od umístění v Evropské lize pouhé 4 body, ale hlavním cílem zůstává zachránit je před sestupem. Což téměř jistě získá, pokud rok 2022 zahájí 2-3 souvisejícími úspěchy.V této sezóně, kdy se stal favoritem sázení. Stalo se to pouze 5krát a Katalánci v těchto sporech získali 4 vítězství. Katalánci mají v této sezóně 4. nejlepší "domácí" obranu, dostali pouze 7 branek (přes Barcelonu a Sevillu). V posledních 7 zápasech odehraných na RCDE Stadium tým Vicente Morena vyhrál 6x, v 50% případů vedlo po přestávce.Naděje fanoušků budou souviset především s výkonem Javiho Puada. Střelec vítězství v posledním úspěchu roku 2021, má 4 rozhodující úspěchy v aktuální sezóně (góly, které přinesly úspěch Espanyolu).

Neînvinsă în ultimii 5 ani în prima partidă din calendar (1 victorie și 4 egaluri), Espanyol nu a pierdut vreodată în acest sezon când a plecat favorită la pariuri. S-a întâmplat în doar 5 rânduri, iar catalanii au obținut 4 victorii în acele dispute.

Espanyol se descurcă perfect pe teren propriu, unde a bifat 6 victorii și două egaluri, în cele 9 partide jucate până acum. Catalanii au a 4-a cea mai bună defensivă "acasă" în acest sezon, primind doar 7 goluri (peste Barcelona și Sevilla). În ultimele 7 meciuri jucate pe RCDE Stadium, trupa lui Vicente Moreno s-a impus de 6 ori, în 50% din cazuri conducând încă de la pauză.

Nu există mari probleme de lot înainte de duelul de luni, iar speranțele fanilor vor fi legate în special de prestația lui Javi Puado. Marcator al golului victoriei în ultimul succes din 2021, acesta are 4 reușite decisive în actuala stagiune (goluri care au adus succesul pentru Espanyol).

  • Absenți la gazde în Espanyol - Elche: Garcia, Herrera, Lopez. 

Elche: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Elche se nedaří, za posledních 11 zápasů zaznamenala pouze jeden úspěch. Pondělní hosté jsou nad čarou, ale mají stejně bodů jako 18. Alaves, rozdíl dělá pouze brankový rozdíl. Pro srovnání, Elche nashromáždila méně bodů než v minulé sezóně, kdy byla zachráněna před sestupem in-extremis vítězstvím v poslední fázi.

Elche má venku velmi slabý kurz, zatím zvládla pouze jeden úspěch z 10 her. Pondělní hosté nedokázali ve venkovních zápasech skórovat. Se 17 inkasovanými góly na cizí půdě má tým Francisca Rodrigueze třetí nejslabší obranu, pouze Mallorca a poslední v pořadí, prakticky sestupující Levante, se slabší obranou.

V Elche's jsou pouze dva případy COVID-19 skupina, což jsou jediné nepřítomnosti technického personálu s ohledem na spor v této fázi. Hosté se tak budou moci spolehnout na první „11“ blízkou té ideální. Naděje fanoušků poznamená Pere Milla, Katalánec, který skóroval 3x za poslední období, včetně Barcelony, v posledním venkovním zápase.

  • , Perez (COVID-19) .

Espanyol - Elche: Sázkové kurzy a předpověď

Pokud se podíváme na statistiky, měli bychom očekávat otevřenou hru, která nabídne show. Espanyol a Elche inkasovaly více než 2,5 gólu v 5 z posledních 6 přímých zápasů. Navíc každý z posledních 3 zápasů, které Katalánci v La Lize sehráli, vygeneroval minimálně 3 góly/zápas. Celkový počet gólů v tomto zápase: více než 2,5, s kurzem 2,2, na Unibet.

Espanyol este favorită la pariuri și cota pentru un succes este atractivă (1,89), dar vom miza pe total goluri în acest meci: peste 2,5, la o cotă de 2,2, la Unibet.

Predikce: Více než 2,5 gólu

e-sazkovekancelare.com nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a co je důležitější, nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. || Česky: 591

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
9 /0 / 7
Výpočet:
-125 Kč
ROI:
- 7,8 %
Sázky:
150 / | || 676 1 / 105
Výpočet:
- 101 Kč
ROI : || | 690
-0.4 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 16
9 /0 / 7
Výpočet: | || 756
ROI: - 0,1 %
Sázení: 257
150 / 1 / 105 || | 777
Calcul
ROI: - 0,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře