Everton - Liverpool: tip na zápas Premier League

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Premier League, s kurzem 1,90 .

Zápas Everton - Liverpool je naplánován na středu 1. prosince ve 22:15 na stadionu Goodison Park v Liverpoolu.

Everton - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

První derby s Rafou Benitezem na lavičce Evertonu to může proměnit ve skutečnou "karamelovou" katastrofu. Everton má na kontě 7 zápasů bez výhry a špatné výsledky byly podmíněny zraněními, která přišla jako na běžícím pásu. Benitez se musel obejít bez střelce gólu Calverta Lewina, ale také bez Doucourea, Richarlisona nebo Andreho Gomese. Domácí se propadli na 14. místo v Premier League. Fanoušci Evertonu si poslední derby užili nejvíc. I na Anfieldu to bylo 2:0 pro "karamelky", ale situace se radikálně změnila a zdravotní problémy jsou nyní v táboře Beniteze. 7 z posledních 8 zápasů s Liverpoolem, hraných v Goodison Parku, skončilo z ofenzivního pohledu remízou. 39 gólů v prvních 13 zápasech je rekord Liverpoolu v éře Premier League. Německý manažer dovedl tým o 2 body před lídra Chelsea a úspěch v Goodison Parku je velmi nutný k udržení tlaku. "Kormoráni" ztratili důležité body s Brightonem a West Hamem, ale v posledních 2 zápasech Premier League byla vítězství kategorická. Po 4:0 s Arsenalem a Southamptonem přichází Liverpool do Derby s velmi vysokou morálkou. Firmino, Keita, Gomez, Elliott a Jones jsou Kloppovými nepřítomnými, ale žádný z nich není nezpochybnitelným startérem.

Liverpool - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Jurgen Klopp a început fantastic acest campionat, din punct de vedere ofensiv. 39 de goluri în primele 13 meciuri înseamnă un record pentru Liverpool, în era Premier League. Managerul german a dus echipa până la 2 puncte de liderul Chelsea și un succes pe Goodison Park este foarte necesar pentru păstra presiunea. "Cormoranii" au pierdut puncte importante cu Brighton și West Ham, dar în ultimele 2 partide din Premier League victoriile au fost categorice. După 4-0 cu Arsenal și Southampton, Liverpool vine la Derby cu un moral foarte ridicat. Firmino, Keita, Gomez, Elliott și Jones sunt absenții lui Klopp, dar niciunul nu este titular incontestabil. 

Everton - Liverpool: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Everton neprohrál s Liverpoolem v posledních 3 přímých zápasech, ale rozdíl mezi těmito dvěma týmy je nyní velký. Liverpool má výbornou ofenzivní sílu a návrat Van Dijka vrátil do obrany klid. Benitez doufá v Richarlisonovo uzdravení, ale šance jsou mizivé. Proto tip na tento zápas zní: Liverpool vítězství a přes 2,5 gólu. Betano nabízí na tuto volbu zajímavý kurz: 1,90

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 711
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 781
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 804
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Liverpool výhra a více než 2,5 gólu
Komentáře