Evgeny Karlovskiy - Maxime Cressy: předpovědi Tenis ATP Forli

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Karlovskiy vs. Cressy.

Středa v poledne, 1.12.2021, nejdříve ve 14:00, Evgeny Karlovskiy a Maxime Cressy se utkají v úvodním kole turnaje ATP Challenger Tour ve Forli (Itálie, tvrdý sál) . Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 3,15 @ Evgeny Karlovskiy vs. 1,33 @ Maxime Cressy!

EVGENY KARLOVSKIY (# 265 ATP)

Je mu sedmadvacet let, narodil se a bydlí v Moskvě (Rusko) je to pravák, který ovládá klopu oběma rukama, tenista s prodlouženým a prvním perkusním podáním na 1,91 m, který měří, byl # 211. nejvyšší na světě ve dvouhře ( 17.06.2019). Preferuje rychlé povrchy a na vnitřní harddisk přichází z Forli challengeru v dobrém stavu, po minulém týdnu se dostal do finále venkovního harddisku z Manama challengeru (Bahrajn).

  • VÍTĚZSTVÍ Karlovskiy vs. . Cressy: 7-6 4-6 7-6 (Binghamton challenger, 2019, těžké venkovní)

MAXIME CRESSY (# 122 ATP)

21leté ruce, také tenista s prodloužením na 1,98 m, které měří, as prvním eso generujícím servisem, těží z podpory trenérů Romaina Sicheze a Armanda D "Harcourt!" Během listopadu si vedl velmi dobře v halových hard - finále na challengeru Eckental & Ortisei a "čtvrti" na challengeru v Pau.

  • VICTORII Cressy vs. Karlovskiy: žádné výhry

Evgeny Karlovskiy - Maxime Cressy: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na novou hru vyváženou mezi těmito dvěma borci, po vzoru posledních dvou sezón, pro prostý fakt, že hrací plocha Forli challengeru prospívá takzvaným „big-serverům“. Také, jak jsem zmínil v popisech výše, Rusové – i Američané – měli naprosto produktivní listopad a procházejí dobrou momentální formou, která jim dodává sebevědomí! Zvolili jsme "over" ve hrách s přihlédnutím k posledním hrám, kterých se Maxime Cressy účastnil na indoor hard: sedmnáct zápasů odehraných za poslední měsíc, řekněme na tomto typu povrchu - třináct z nich nasbíralo vyšší číslo. skvělé dvacet her. Žádný z nich nutně nevyniká v kapitole návratu, protože je poněkud závislý na prvním míči na podání, který se stává zbraní o to důležitější v případných tie-breakech, které často získávají!

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 749
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10 lety zkušeností se specializací na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 833
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 854
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt