FCSB – Arges: sázka dne 1. liga

Expert Legalbet, Maraz, doporučuje zápas v 1. lize s kurzem 1,93.

FCSB hraje s FC Argeş ve 14. kole 1. ligy v neděli 31. října od 20:30 na Městském stadionu v Buzău.

FCSB: aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

FCSB je na 3. místě v žebříčku, s nashromážděnými 24 body a přichází po úspěchu 3:0 před druhým týmem z Argeş, CS Mioveni.

Keşeru a Tănase, každý se 4 góly, jsou střelci Bukurešti. Andrei Miron, Panțâru, Ovidiu Popescu, Șut, Șerban, Florinel Coman, Andrei Burlacu a Mamut jsou zraněni || Angličtina: King James Version (1) , Cordea - Stoica, Keşeru, Dumiter. Trenér: Edward Iordănescu.

FCSB(4-3-3) Vlad - Haruţ, Vinicius, Cristea,Radunovic - Olaru,Perianu,Cordea - Stoica,Keşeru,Dumiter. Antrenor: Edward Iordănescu.

FC Argeş: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

FC Argeş je na 9. místě žebříčku s 21 nasbíranými body a má skóre 2:0 FC Voluntari v předchozím mistrovském zápase.

Střelec gólu hostí je Cristian Tănase se 3 vstřelenými góly. Chybět bude několik hráčů, včetně Jafara Ariase, Ahmeda Saida, Cristiho Tănase a Ruana Telese, z nichž všichni nebudou k dispozici. || English: King James Version (12) Turda, Santos, Latovlevici - Meza Colli, Raynov - Dumitraşcu, Işfan, Palič - Dumitru. Trenér: Mihai Ianovschi / Andrei Prepeliţă Stále jsou hráči s různými zdravotními problémy a zotavení některých z nich po pozitivním testu na koronavirus je poměrně problematické, zejména proto, že nemohli normálně trénovat. FC Argeş zažívá velmi dobré období a v této konfrontaci se určitě neprojeví.Na posledním šampionátu před více než rokem v zápase hraném v Giurgiu FC Argeş prohrál 3:0 s It is very je pravděpodobné, že vstřelíme gól v obou poločasech, zejména proto, že body, o které se hraje, jsou pro obě skupiny extrémně důležité

FC ARGEŞ (4-2-3-1): Greab- Tofan, Turda, Santos, Latovlevici - Meza Colli, Raynov - Dumitraşcu, Işfan, Palic – Dumitru. Antrenor: Mihai Ianovschi/Andrei Prepeliţă.

FCSB  - FC Argeş -: Cote la pariuri şi pronostic

Meciul de la Buzău vine după o perioadă complicată pentru FCSB, mai ales că Iordănescu are încă jucători cu probleme medicale diverse, iar recuperarea unora dintre ei după ce au fost depistaţi pozitiv cu coronavirus e destul de problematică, mai ales că nu s-au putut pregăti normal. FC Argeş parcurge o perioadă foarte bună  şi cu siguranţă nu va face act de prezenţă în această confruntare.În campionatul trecut, acum ceva mai mult de un an, într-o partidă disputată la Giurgiu, FC Argeş a cedat cu 3-0 în faţa unei echipe ce a avut de asemenea probleme serioase de efectiv.E foarte probabil să avem gol marcat în ambele reprize, mai ales că punctele puse în joc sunt extrem de importante pentru cele două grupări.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 dní De la inceput
Sázky:
26 /0 / 27
Výpočet:
- 500 Kč
ROI:
- 9,4 %
Sázky: || | 725
650 / 6 / 608
Výpočet:
- 4 648 Kč
ROI:
- 3,7 %
Maraz

Od roku 2000 jsem sportovním novinářem, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní mě nadchla online média.

30 dní Od začátku
Sázení: 53
26 /0 / 27
Výpočet: | || 807
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1267
650 / 6 / 608 || | 828
Calcul
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Gól vstřelený v obou poločasech
Komentáře