FCU Craiova - Sepsi: tip z ligy 1

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă vám doporučuje zápas v 1. lize.

Partida U Craiova 1948 - Sepsi OSK se hraje v sobotu ve 20:30 na stadionu Ion Oblemenco (Craiova)

Zápas Mititelu Craiova proti Sepsi měl být jedním z nejvyrovnanějších sporů této fáze ligy 1. Jsem sousední soused , Sepsi na 11 a U Craiova na 12 mají stejný počet bodů 13, oba kluby měly na začátku sezony velké plány a nyní se snaží posbírat střípky skromného mistrovského startu.

Ale rozkaz přišel z vězení a Flavius ​​​​Stoican byl vyhozen, čímž došlo k odpálení situace, v nejčistším stylu této party. Mititelu udělal totéž v předchozí sezóně s Nicolem Neapolem a tým brzy driftoval. co se teď stane? Craiova nebude mít v zápase se Sepsi principála a dokonce ji opustil muž, který byl oznámen, že povede tým v zápase se Sepsi, Bobi Verdeș, věrný Flaviovi Stoicanovi. Syn majitele Adrian Mititelu jr. nebude moci být přítomen na utkání, v šatnách atp. byl suspendován četnictvem za skandál během zápasu s Rapidem.

Sepsi je připraven využít této situace, tým, který před deseti dny v poháru porazil U Craiova a který přichází po nejpřesvědčivějším výkonu, 4:1 s Dinamem. Bergodi zřejmě pomalu, ale jistě našel cestu ke světlu, ideální pozici na hřišti našel Ștefănescu, který dal dva góly a měl další velkou příležitost proti psům, dvojice Mitrea - Ninaj podle všeho funguje lépe na centru obrany , Luckassen se blíží maximálním fyzickým parametrům, což dává sílu útoku a tým získal rovnováhu ve dvou fázích.

U Craiova 1948 - Sepse OSK: šance a prognóza

Craiova lui Mititelu je momentálně vesnice bez psů. Nemá trenéra, nemá finančníka, výsledky i s Flaviusem Stoicanem byly spíše skromné ​​a tento zápas se zhoršuje, protože Sepsi vypadá, že jde nahoru. Sleduji úspěch Bergodiho týmu, na který nám Public Win nabízí skvělý kurz 2,52.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 3
Výpočet:
+ 385 Kč
ROI:
38,5 %
Sázky:
117 /0 / 105
Výpočet:
- 732 Kč
ROI: || | 710 == = - 3,3 %
-3.3 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 10
7 /0 / 3
Výpočet: | || 776
ROI: + 0,4 %
Sázení: 223
117 /0 / 105
Výpočet || | 799
ROI: - 3,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victoria Sepsi OSK
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt