Federico Coria - Jaume Munar: předpovědi Tenis ATP Brasilia

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Coria vs. Munar.). Jedna z

Duminica la pranz, 28/11/2021, nu mai devreme de ora 15:30, Federico Coria si Jaume Munar vor juca in MAREA FINALA a turneului ATP Challenger Tour de la Brasilia (Brazilia, zgură). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 2,07 @ Federico Coria vs. 1,70 @ Jaume Munar!

FEDERICO CORIA (# 69 ATP)

On je jediný, kdo to nevzdal až do této fáze soutěže @ Brasilia challenger, porazil během turnaje mladého Itala Luciana Darderiho (6-3 7-6), Brazilce Wilsona Leiteho (6-4 7-6), zkušeného Argentince Juana Ignacia Londera (7-6 6-4) a nakonec těžil z opuštění dalšího Argentince - Francisca Cerundola (6-1 2-1 vd.) v předposledním dějství! Tento poslední aspekt může ve finále zavážit rozhodující měrou, protože Jihoameričan vstoupí na hřiště fyzicky čerstvější

  • VÍTĚZSTVÍ Coria vs. Munar: žádné vítězství

JAUME MUNAR (# 84 ATP)

Pravděpodobně „nejtěžší“ jméno, které tímto poctilo soutěž @ Brasilia challenger, kvalifikoval se do finále z mého pohledu poněkud překvapivě, protože současná forma nebyla moc dobrá a co se týče motivace, nečekal jsem, že vyniknu! Potřeboval rozhodující set ve všech čtyřech zápasech, kterých se účastnil - Kolumbijec Alejandro Gonzalez (6-2 3-6 6-3), Argentinec Santiago Fa Rodriguez Taverna (4-6 6-2 6-1), Brazilec Thiago Seyboth Divoký (6-1 3-6 6-4) a nakonec další Argentinec v osobě Pedra Cachina (6-3 6-7 6-3)

  • VÍTĚZSTVÍ Munar vs. Coria: 4-6 6-2 6-0 (Rio de Janeiro challenger, 2017, jistě)

Federico Coria – Jaume Munar : Kurzy sázek a předpovědi sázek

Vsadil jsem na úspěch v Jižní Americe, vezmeme-li v úvahu solidní vývoj, který dosud v Brasilia challengeru zaznamenal, ale také tento důležitý aspekt fyzické svěžesti! Jaume Munar se zúčastnil zápasů, které trvaly v chronologickém pořadí - dvě hodiny a dvě minuty, dvě hodiny a jedna minuta, dvě hodiny a devatenáct minut a nakonec ne méně než tři hodiny v semifinále; Španěl ukázal zranitelnost ve své vlastní službě a nabídl Pedrovi Cachinovi v předposledním dějství ne méně než patnáct příležitostí k brejku - podařilo se mu však dvanáct z nich zachránit. Federico Coria byl naproti tomu při vlastním podání během soutěže mnohem solidnější: podání nevzdal v úvodním kole a v osmém kole vzdal pouze jednou, poté už nevzdal své práci ve čtvrtfinále.a v semifinále prohrál pouze jednou. Všechny tyto aspekty mě přiměly proměnit Argentince z outsidera na favorita tohoto finále!

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 749
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10 lety zkušeností se specializací na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 833
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 854
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie @ Federico Coria
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt