Ferencváros - MTK Budapešť: Tipy na fotbalovou ligu OTP Bank

Ferencváros zaostává o dva body na vedoucího KIsvardu a s úspěchem v tomto zápase by se mohl vrátit do vedení OTP Bank Ligy.

Duminica, ora 18:00, la Budapesta, Ferencvaros si MTK se intalnesc in etapa cu numarul 10 din fotbalul maghiar.

Ferencvaros: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Tým se angažuje nejen v domácím šampionátu a Maďarský pohár a také Evropskou ligu, kde nedávno hrál ve Skotsku. Narazil na Celtic Glasgow a při této příležitosti utrpěl další selhání poté, co kapituloval 0-2. Zůstává bez vítězství v edici těchto skupin v Evropské lize, což se na šampionátu nestává. Navzdory prohře v posledním duelu v OTP Bank League je Ferencváros v Maďarsku druhý s 18 body, dva body za vedoucím Kisvardou, ale také o dva zápasy méně.

MTK Budapešť : momentální forma, poslední výsledky , statistiky

V mnoha zápasech měl nějaké problémy a po tom, co se stalo v předchozím kole, dosahuje MTK čtyř porážek v posledních pěti fázích. Ve sporu s Puskas Academy prohrál 0:1 a byla to pro ni druhá porážka v řadě, ve které se mu nedaří vstřelit branku, což vytváří další tlak před tímto derby. V žebříčku OTP Bank Liga je s 10 body na 9. místě.

Ferencváros - MTK Budapešť: sázkové kurzy a sázkové kurzy

Na rozdíl od stavu derby, který tento zápas má, je Ferencváros favoritem na vítězství v tomto utkání a nechápu, jak by mohla chybět tento úspěch. Možná je trochu unavená, ale i tak je to ten tým, který si vždy najde prostředky, aby se prosadil, když je favorit a nemyslím si, že dá jediný gól.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 812
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 835
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Ferencvaros vyhrává a dává více než 1,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt