Filip Krajinovič - Alexander Zverev: Tenisové předpovědi ATP Vídeň

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Krajinovic vs. Zerev.). Jedna z

Marti seara, 26/10/2021, nu mai devreme de ora 18:30, Filip Krajinovic si Alexander Zverev vor juca in runda inaugurala a turneului ATP World Tour de la Vienna (Austria, hard indoor). Una dintre  online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 6,10 @ Filip Krajinovic vs. 1,13 @ Alexander Zverev!

FILIP KRAJINOVIC (# 40 ATP)

Je mu dvacet devět let, narodil se v Sombor (Srbsko) s bydlištěm v Bělehradě (Srbsko), je pravoruký hráč, který provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,85 m a v současné době nevyužívá podpory žádného trenéra! Nemá žádný titul ve dvouhře na okruhu ATP World Tour a nejpozoruhodnějšími výsledky základní části jsou semifinále na halovém harddisku z ATP Sofia a finále prohrané na antuce z ATP Hamburk.

  • VICTORII Krajinovič vs. Zverev: žádné vítězství

ALEXANDER ZVEREV (# 4 ATP)

Je mu teprve dvacet čtyři let, ale už se prosadil na nejvyšší úrovni úroveň.; se narodil v Hamburku (Německo), ale má bydliště v Monte Carlu (Monaco), je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, tenista o délce 1,98 m, kterou měří, a prvním perkusním podáním Alexander Zverev Sr. V základní části vyhrál tituly v Acapulcu (hard outdoor), Masters v Madridu (antuka), olympijských hrách v Tokiu (hard outdoor), Cincinnati Masters (hard outdoor).

  • VICTORII Zverev vs. Krajinovič: 2-6 7-5 6-2 (Hamburk, 2019, hlína), 0-4 4-3 4-3 (Adria Tour exhibition, 2020, zgura)

Filip Krajinovic - Alexander Zverev: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na hru podle uvážení Němce, existují hlavní rozdíly mezi těmito dvěma bojovníky, zvláště když mluvíme o rychlých površích, jako je outdoor nebo indoor hard! Filip Krajinovič je v základu „škvár“ a na tomto typu pomalého povrchu dosahoval překvapivých vítězství a dělal problémy špičkovým soupeřům, kterým čelil, ale na rychlých površích nebyl tak stálý; minulý týden byl přítomen na halovém harddisku na ATP Moskva a duel se Španělem Pedrem Martinezem (3-6 4-6 / čtyřikrát vzdal práci, dal devět příležitostí zlomit Iberian) jednoznačně vzdal. začínal zpočátku z oblíbené vysoké pozice. Do Vídně se naopak po čtyřleté absenci vrací Alexander Zverev (zastavil se tehdy ve čtvrtfinále); Poslední turnaj, který tímto poctil, byl Indian Wells Masters, kde se také zastavil ve čtvrtfinále!

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 736
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 820
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 841
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Alexander Zverev a více než 8,5 hry v prvním setu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt