Finsko – Francie: Předběžné sázkové tipy na mistrovství světa

Odborník na právní sázky Cristian Mihală nabízí svou předpověď pro Finsko - Francii z poslední fáze kvalifikace mistrovství světa, že pojede na přehradu. Nordics může také skončit ve dvou, pokud prohrají nebo remizují, podle toho, co udělá Ukrajina v Bosně.

Franța e deja calificată la Mondial, fiind sigură de câștigarea grupei, în timp ce Finlanda are nevoie de o victorie pentru a nu avea emoții că merge la baraj. Nordicii pot termina pe doi și dacă pierd sau fac egal, în funcție de ce face Ucraina în Bosnia. 

Finsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Skvělý zápas pro Finsko, které poté bylo přítomno na Euru – prvním vystoupení na závěrečném turnaji – má nyní historickou šanci kvalifikovat se na mistrovství světa.

Výpočty jsou pro Finsko jednoduché: musí dostat stejný výsledek jako Ukrajina v Bosně. Pokud tedy Yarmolenko & Co prohraje se Zenicou, tým Markku Kanervy si může dovolit být mistrem světa poražen a stále má místo na přehradě. || 607

Cu toate că e de așteptat ca Deschamps să facă numeroase schimbări, Finlanda nu are cum să fie favorită în fața uneia dintre cele mai puternice naționale din lume. Chiar și în contextul unei motivări la maximum pentru Pukki&Co. Asta în ciuda faptului că în urmă cu un an, la Paris, Finlanda reușea un incredibil 2-0 pe terenul Franței (într-o partidă amicală). A fost singurul rezultat pozitiv al nordicilor în 5 dispute directe cu Hexagonul, în restul partidelor Franța impunându-se mereu la handicap (cu o excepție, un 1-0 acum mai bine de un secol).

Finlanda a marcat în fiecare din ultimele 6 meciuri jucate acasă în preliminariile CM, astfel că jucătorii și fanii vor fi încrezători că îi pot pune probleme Franței. Totuși, trebuie spus că ofensiva nordicilor nu e una impresionantă, gazdele de marți marcând mai mult în deplasare decât pe teren propriu.

Visul pentru un rezultat pozitiv în fața campioanei mondiale se leagă de forma lui Teemu Pukki, golgheterul lui Norwich. Vârful a fost implicat în 70% din golurile naționalei în această campania de calificare, reușind 6 goluri și o pasă decisivă).

  • Nepřítomní hostitelé ve Finsku - Francie: Jukka Raitala (pozastaven), Robert Ivanov (nejistý).

Francie: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Francie už myslí na mistrovství světa, když si o víkendu prověřila nejkategoričtější vítězství za posledních 66 let. Právě v roce 1955 zvítězili „kohouti“ rozdílem více než 8:0, který nyní spravoval Kazachstánu.

Zajímavé je, že Deschampsův tým byl až do zápasu minulého týdne v ofenzivě extrémně „tichý“. Proti Kazachům tak Mbappe & Co vstřelili tolik branek, jako v předchozích 6 zápasech přípravných zápasů. de Paris (tradiční město domácích zápasů). Defenzíva je železo, důkaz toho, že v 18 zápasech hraných „venku“ (10 výher, 6 remíz), Francie udržela branku neporušenou v 10 řadách. "poker" zápasu na konci minulého týdne, vrchol PSG se stal prvním hráčem, který vstřelil 4 góly za Hexagon, od legendárního Justa Fontaina, v roce 1958. Není však známo, do jaké míry se francouzský útočník start , v L'Equipe je několik signálů, že technický personál si odpočine mnoho startujících, aby dal ostatním šanci hrát a prosadit se za národní tým.

Naționala din Hexagon a devenit o specialistă a meciurilor jucate în deplasare în istoria recentă, pierzând doar două partide din ultimele 18 jucate departe de Paris (orașul tradițional al meciurilor disputate acasă). Defensiva e una de fier, dovadă că în cele 18 mecirui jucate "afară" (10 victorii, 6 egaluri), Franța a ținut poarta intactă în 10 rânduri.

Kylian Mbappe e omul cel mai important al lui Deschamps, fără îndoială, prin "pokerul" din meciul de la finalul săptămânii trecute vârful lui PSG devenind primul jucător care înscrie 4 goluri pentru Hexagon, de la legendarul Just Fontaine, în 1958. Totuși, nu se știe în ce măsură atacantul francez va fi titular, existând mai multe semnale în L'Equipe că stafful tehnic va odihni mulți titulari, pentru a le da și altora șansa de a juca și a se afirma pentru națională.

  • Nepřítomní hosté ve Finsku - Francie: Žádné. Deschamps má minimálně 3 skupiny hráčů, kteří mohou kdykoli vytvořit národní tým velké hodnoty.

Finlanda - Franța: Cote la pariuri și pronostic

Franța e neînvinsă în ultimele 18 meciuri din preliminariile Campionatului Mondial și, chiar dacă va menaja mulți jucători, rămâne favorită. Deschamps dispune de cel puțin 3 loturi de jucători care pot să formeze oricând o națională de mare valoare. 

Za předpokladu, že hráči jako Lloris, Kante, Benzema nebo Mbappe budou odpočívat, si technický personál dovolí vsadit na fotbalisty jako Areola, Guendouzi, Ben Yedder nebo Coman. Samozřejmě se nebavíme o tak cenných hráčích, ale jsou dost dobří na to, aby dokázali v Helsinkách dosáhnout pozitivního výsledku. Navíc malí fotbalisté, kterých Deschamps využívá, budou jistě chtít dokázat, že si zaslouží být v budoucnu povolán, a proč ne, dokonce i místo v první „11“ odvážnější než obvykle, s přáním vítězství si být jisti nezávisí na výsledku zápasu Bosna - Ukrajina, předpokládáme otevřený zápas. Více než 2,5 gólu je zajímavá sázka, ale přesto budeme sázet na vítězství Francie, nabízený kurz je příliš lákavý (1,7, na Unibetu).

Cum Finlanda va aborda această partidă mai curajos decât de obicei, dorindu-și victoria pentru a fi sigură că nu depinde de rezultatul partidei Bosnia - Ucraina, anticipăm un meci deschis. Un over 2,5 goluri e un pariu interesant, dar vom miza totuși pe o victorie a Franței, cota oferită fiind mult prea tentantă (1,7, la Unibet).

Předpověď: Vítězství Francie. || 637 = == e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od

e-sazkovekancelare.com vă oferă zilnic ponturi si bilete care au cote interesante, atent studiate, de la nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. = Bonus

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
10 /0 / 7
Výpočet:
-10 Kč
ROI:
- 0,6 %
Sázky:
152 / | || 726 1 / 106
Výpočet:
- 11 Kč
ROI: || | 740
0.0 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 18
10 /0 / 7
Výpočet: | || 806
ROI: 0,0 %
Sázení: 261
152 / 1 / 106 || | 827
Calcul
ROI: 0,0 %
Votare
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Francie
Komentáře