Frolunda - Orebro: hokejové tipy SHL

Frolunda hledá svůj první úspěch doma po čtyřech porážkách a setkává se s týmem, který devětkrát porazila v posledních deseti skandinávských duelech. || 530 == = V sobotu v 16:15 bude Göteborg hostit zápas mezi Frolunda a Orebro, událost švédského mistrovství v ledním hokeji. Skandinávie je místem, kde se hraje, ale od té doby zůstala týmem s potenciálem a každý rok bojuje o trofej. S 54 body je na 4. místě a není problém nestihnout play-off, i když do konce sezóny zbývá mnohem více zápasů. I tak je ale pro běžného hráče těžká. V posledních pěti kolech SHL však utrpěl čtyři porážky. 0-1 s Luleou je nejnovější výsledek na šampionátu. Zasahuje však i do Ligy mistrů, kde si zahraje odvetu semifinále a také před švédským týmem. Rogle - Frolunda skončil v prvním kole 5-3. || Čeština: King James Version: 533. tým s takovým potenciálem jako Frolunda. V posledních třech zápasech však byla pokaždé poražena a nejen to, ale ve dvou z partií prohrála bez bodového zisku. 0-4 s Orebro, 0-1 s Vaxjo a 2-3 s Farjestads, to jsou výsledky zaznamenané za poslední dva týdny. Zaujímá 9. místo se 44 body, ale bez ohledu na to, zda prohraje, zůstává na tomto předposledním místě, které vede do osmého kola play-off SHL.

Sambata, de la ora 16:15, Gotenburg gazduieste meciul dintre Frolunda si Orebro, eveniment din cadrul campionatului SUediei de hochei pe gheata. Scandinaviun este locatia unde se disputa jocul.

Frolunda: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Frolunda este echipa care in sezonul 2018/19 reusea sa castige trofeul suprem in hocheiul suedez, dar de atunci a ramas o echipa cu potential si an de an se lupta pentru trofeu. Se afla pe locul 4, cu 54 de puncte si nu se pune problema sa nu prinda play-off-ul, chiar daca mai sunt meciuri multe pana la finalul sezonului. Chiar si asa, este una si dintre cele mai bune echipe cand vine vorba despre goluri primite. Cu toate acestea, in ultimele cinci runde din SHL a suferit patru infrangeri. 0-1 cu Lulea este cel mai recent rezultat din campionat. Cu toate astea, ea este angrenata si in Champions League, unde urmeaza sa joace returul semifinalelor si tot in fata unei echipe suedeze. Rogle – Frolunda s-a incheiat 5-3 in prima mansa.

Orebro: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Nu trece nici ea prin cea mai buna perioada, dar nu este deloc o echipa cu atat de mult potetnial cum are Frolunda. Totusi, in ultimele trei meciuri s-a vazut invinsa de fiecare data si nu doar atat, insa in doua dintre partide a pierdut fara sa inscrie. 0-4 cu Orebro, 0-1 cu Vaxjo si 2-3 cu Farjestads, acestea sunt rezultatele inregistrate in ultimele doua saptamani. Ocupa locul 9, cu 44 puncte, dar indiferent daca pierde tot ramane pe acest penultimul loc care duce in optimile play-off-ului SHL.

Frolunda - Orebro: sázkové kurzy a sázení předpovědi

Frolunda se chce pomstít po tom 5-1 na konci listopadu a má všechny šance na odvetu, vzhledem k tomu, že hraje na svém hřišti, kde také vyhrála v září, vyhrála 4- 2. Navzdory čtyřem porážkám v řadě doma nyní Frolunda čelí týmu, který je přístupný ve všech ohledech a prohrál devět z posledních deseti skandinávských zápasů.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
52 / 7 / 32
Výpočet:
- 130 Kč
ROI:
- 1,4 %
Sázky:
2450 / 50 / || | 625 1527
Výpočet:
- 12 096 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
52 / 7 / 32 || | 701
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4028
2450 / 50 / 1527 || | 724
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Frolunda vyhraje včetně prodloužení
Komentáře