Frolunda - Oskarshamn: Tipy na lední hokej SHL

Frolunda je tým s nejlepšími výsledky dosaženými na vlastním hřišti.

Čtvrtek, od 20:00, v Goteborgu, Frolunda a Oskarshamn se proti sobě postaví na mistrovství Švédska v ledním hokeji. Podle kurzu sázkové kanceláře s licencí v Česká republika máme oblíbenou a ona je hostitelský tým.

Frolunda: momentální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Něco se stalo s Frolundou na pondělí slabě prezentované v utkání na hřišti Leksands, ve kterém žalostně prohrál 0:4. Právě utkání ukončilo sérii čtyř výher v řadě minimálně dvoubrankovým rozdílem. Každopádně zůstává na první příčce, má 35 bodů, o tři více než druhý Rogle, ale také se třemi zápasy navíc. Je to obrovská výhoda a fakt, že bude hrát na svém hřišti. Frolunda je jedním z mála týmů, které na své pozici hostitele ještě nepropadly a v tolika zápasech mají na kontě osm výher.

Oskarshamn: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Dobrá série zápasů stačila k návratu na sjezdovku. Oskarshamn prohrál předchozí tři zápasy, zápasy, ve kterých byla zaručena show. I v předchozím kole prohrál doma 3:6 před týmem Linkopings. Nebyl to pro ni vůbec žádný pokrok, když vezmeme v úvahu, že se v této sezóně stalo jen velmi málokrát, že dostane tolik branek v jednom zápase. Dobrá část není v tabulce moc, ale pouze jedna pozice a do hry se přiblíží ve čtvrtek z 5. místa s 25 body

Frolunda - Oskarshamn: sázkové kurzy a předpovědi sázek

V této sezóně se potkali znovu a poté se prosadil Oskarshamn, ale poté těžil ze statutu hostitelského týmu. Nyní jsou tu další detaily problému a vzhledem k tomu, že se Frolunda vyvíjí doma, vsadím na tuto obrovskou výhodu. Navíc je to tým, který doma vyhrál všechny zápasy, sedm z osmi pocházelo z normální hrací doby.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 5 / 34
Výpočet:
- 534 Kč
ROI:
- 6,0 %
Sázky:
2464 / 52 / || | 736 1539
Výpočet:
- 12 468 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
50 / 5 / 34 || | 812
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4064
2464 / 52 / 1539 || | 835
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Frolunda vyhrává turnaj
Komentáře