Fulham - Southampton: Předpovědi fotbalové Premier League

Fulham a Southampton jsou dva týmy, které trénují typickou anglickou hru založenou na síle a soustředění na útok.

Sobota, čas 17: 00, v Craven Cottage máme fotbal Premier League. Fulham a Soton změří své síly v kole číslo 15.

Fulham: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Jako by její hra začala být ještě lepší solidní nebo alespoň takový je výsledek výkonu v posledních třech zápasech. Nebyly to jednoduché zápasy, důkaz, že vždy remizoval 1:1 s Newcastlem a Liverpoolem, ale také 0:0 v Brightonu. Bohužel jí nestačilo dostat se z červené zóny se vztyčenou hlavou. Stále je na 18. místě, ale případný úspěch mu dává šanci dostat hlavu z této oblasti. Mezi ní a týmem umístěným těsně nad ní jsou tedy dvě délky.

  • Pravděpodobný tým: Areola - Aina, Andersen, Adarabioyo - Cordova-Reid, Reed, Anguissa, Robinson - Lookman, Cairney - Mitrovic

Southampton: forma pro tuto chvíli nejnovější výsledky, statistiky

Saints v předchozím kole nezářili, ale utrpěná porážka je poněkud oprávněná. Hráli doma, ve společnosti jednoho z nejhodnotnějších týmů Premier League. Zápas proti Manchesteru City tedy skončil 0:1, pro Soton to byla čtvrtá porážka v sezóně, ale kvůli tomu ztratila několik pozic. Nyní je na 7. místě s 24 body, jen tři délky za druhou. Nějak to musí udělat. 608

  • Echipa probabila: McCarthy – Walker-Pieters, Bednarek, Stephens, Bertrand – Armstrong, Ward-Prowse, Diallo, Djenepo – Adams, Walcott

  • Suspendat: Oriol Romeu

  • Zraněný: Danny Ings

Fulham - Southampton : sázkové kurzy a tipy na sázky

Z touhy obou týmů dosáhnout úspěchu neočekávám, že budou hrát útočně. Fulham už potřebuje vzdušné body a Southampton je připraven vyhrát, aby zůstal blízko místům v Lize mistrů. Současně online sázkové kanceláře licencované v Česká republika Stále dávám větší uznání Sotonu, týmu, který dosáhl pozoruhodných výsledků a myslím, že nebude spokojený s bodem. Mohu jen doufat, že akce, které podniknou, budou ponechány na fáze z rohu hřiště. Vím, že oba mají dobré útočníky na obou stranách, odkud pocházejí centry pro hráče jako Aleksandr Mitrovic nebo Adams.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
63 / 3 / 37
Výpočet:
+ 106 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2525 / 55 / 1574
Výpočet:
- 12 262 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 103
63 / 3 / 37 || | 783
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4163
2525 / 55 / 1574 || | 806
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Přes 8,5 rohů
Komentáře
Přihlásit se- získáte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt