Garbine Muguruzaová - Anett Kontaveitová: Tenisové předpovědi finále WTA Guadalajara

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Muguruzaová vs. Kontaveit.

V pondělí ráno 15. 11. 2021, ne dříve než ve 3:30, se Garbine Muguruzaová a Anett Kontaveitová utkají ve třetím kole "skupiny B" turnaje WTA Masters Cup of Guadalajara (Mexiko, tvrdý outdoor). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva: 2,30 @ Garbine Muguruzaová vs. 1,62 @ Anett Kontaveit!

GARBINE MUGURUZA (# 5 WTA)

Účast počtvrté ve své kariéře na "Champions" Tournament“ , má bývalý světový lídr minimální šance projít skupinovou fází, vzhledem k dosavadním výsledkům ve skupině, ze které se dostal a hlavně k tomu, že vzdal duel s Češkou Karolínou Plíškovou (6-4 2- 6 6-7), ta bojuje o druhé místo! Souboj s druhou Češkou Barborou Krejčíkovou (2-6 6-3 6-4) nebyl nutně tím, ve kterém úroveň hry praktikované Iberianem stoupla na úroveň, která ji posvětila.

  • VICTORII Muguruza vs. Kontaveit: 6-0 6-4 (Australian Open, 2016, tvrdý venkovní bazén), 6-7 6 -4 6-2 (French Open, 2017, antuka)

ANETT KONTAVEIT (č. 8 WTA)

Momentálně nejvíc tenisově zaměřená forma a ten hlavní Můj oblíbenec ve vítězství na WTA Finals @ Guadalajara, Estonec vlastně „zametl podlahu“ se dvěma soupeři, kteří se mu zatím postavili do cesty na mexickém venkovním harddisku, získal jasná vítězství s oběma Barbora Krejčíková (6- 3 6-4), zejména s Karolínou Plíškovou (6-4 6-0). Konstanta ve hře Anett Kontaveit je působivá, dosáhla dvanácti vítězství v řadě s jediným prohraným setem ve všech soutěžích!

  • VICTORII Kontaveit vs. Muguruzaová: 2-6 7-6 6-1 (Stuttgart, 2017, jíl), 6-1 6-1 (Moskva, 2021, tvrdý sál)

Garbine Muguruza - Anett Kontaveit: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na estonský úspěch, sudý jestli už se kvalifikuje v semifinále z matematického hlediska, protože před necelým měsícem na halovém harddisku v Moskvě aplikovala opravdovou opravu na Iberian a zároveň uvažuji, že Garbine Muguruzaová nebude mít motivaci protože předpokládám, že Karolína Plíšková ve druhém zápase porazí Barboru Krejčíkovou, čímž se dostane na druhé místo ve skupině, bez ohledu na výsledek Španělky v tomto zápase! Anett Kontaveit zatím strávila na hřišti na asfaltu Guadalajara docela dost času, připadalo jí to spíše jako trénink s veřejností, vzhledem k tomu, že se své práce vůbec nevzdala a po fyzické stránce se ukázal, že je překvapující.z "čerstvého". Očekávám tedy, že Estonec bude chtít pokračovat v sérii neporazitelnosti, bude k této hře přistupovat s maximální vážností, bude ve svých službách stejně efektivní a dopustí se co nejméně nevynucených chyb jako dříve. || | 666

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 747
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 831
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 852
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie @ Anett Kontaveit
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt