Gaz Metan — Farul: pont din Liga 1

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas v 1. lize.

Zápas Gaz Metan – Farul se hraje dnes v 17:30 na stadionu Gaz Metan (Mediaș).

Mediaș - Maják je kombinací kontrastních stylů. Gazul je reaktivní tým, který si zakládá na slušné obranné organizaci, což je důkazem toho, že od příchodu Ilie Poenaru dostal pouze více než jeden gól ve dvou zápasech (1-2 s CFR a 0-2 s U Craiova 1948), zatímco Farul je tým, který se snaží vybudovat, dominovat, ale kterému se v této sezóně daří a udržuje si přísnost v obraně, má druhou obranu ligy 1 po lídrovi CFR.

Je zřejmé, že rozdíl v kvalitě mezi oběma týmy, o čemž svědčí umístění v tabulce. Farul je na 8. místě s 25 body, tři délky z University of Craiova, Rapid a Botoșani, týmy z pozic 4, 5 a 6, zatímco Mediaș je nad hranicí přímého sestupu s 15 body ze 16 zápasů.

Poenaru a jeho chlapci zaznamenali v poslední fázi nejslabší zápas této sezóny a prohráli jasněji, než ukazuje skóre sporu 0:1 s Mioveni. Gazul doma zaznamenal 9 bodů z 8 zápasů, v předchozích 3 zápasech Ligy 1 nebyl poražen (remíza s Clinceni a Sepsi plus vítězství proti Dinamu).

Farul má za sebou velmi skromnou sezónu v cestování. Získal pouze 6 bodů z 24 možných, vstřelil 4 branky (!!!) a získal pouze jedno vítězství na hřišti Botoșani. Je pravda, že tým Gică Hagiho prochází lepším obdobím formy, po třech z posledních čtyř sporů dokázal ukončit bez branek, a to proti některým silným soupeřům (Botoșani, Craiova University a UTA).

Gaz Metan – Farul: cote și pronostic

Analyzoval jsem předchozí zápasy dnešních hostitelů a všiml jsem si následujícího: proti Mioveni dostali Poenaruovi muži 5 žlutých karet, proti Chindii také pět, plus jednu červenou, s Clinceni viděli pouze 2 varování a ve hře s U Craiovou zůstaly dvě žluté plus jedna červená.

Hagiho muži mají v poslední době následující bilanci:

1 žlutá vs. UTA

2 galbene vs Universitatea Craiova

1 galben vs FCSB

1 žlutá proti Botoșani

Navrhuji proto kurz 2,15, který Betano nabízí na zápas, ve kterém fotbalisté Gazu Methane obdrží více žlutých než Maják.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 5
Výpočet:
+ 218 Kč
ROI:
18,2 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 736 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi

30 dní Od začátku
Sázení: 12
7 /0 / 5
Výpočet: | || 802
ROI: + 0,2 %
Sázení: 222
116 /0 / 105
Výpočet || | 825
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Gas Methane získá více žlutých karet
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s těmito lepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt