Gaz Metan - U Craiova. Předpovědi sázek na ligu 1

Odborník Legalbet, Mihai Mironica, doporučí zápas v 1. lize za cenu 1,53 na Betano

Pro zápas mezi Gaz Metan a U Craiova doporučuji vsadit na to, že hostitelský tým neprohraje a vstřelí maximálně 4 góly v zápase (1X & méně než 4,5 gólu), při kvóta 1,53 na Betano.

Gaz Metan odehrál v této sezóně 5 domácích zápasů a nikdy neprohrál. Pouze jeden zápas z 5 dal více než 4 góly. v zápase s Viitorul.

Fata de infrangerea de la Ovdiu din etapa trecuta, ar putea reveni la Gaz Metan fundasul Marius Constantin, exclus disciplinar, si atacantul Sergiu Bus, accidentat in prima parte a meciului cu Viitorul.

Craiova v této sezóně vyhrála dvě venkovní vítězství s Dinamem a Voluntari.

Craiova nevyhrála v poslední dvě cesty do Medias

Craiova va fi lipsita in continuare de cel mai bun jucator al sau, Bancu. Nu vor juca nici Koljic sau Vasile Constantin.

Craiova prohrála v posledním zápase doma s FCSB se solidní rezervou. Cardoso Peak a záložník Ely Fernandes jsou v dobré formě. Z tohoto pohledu je Gaz Metan mnohem lepší s Olaru a Velisarem.

Edi Iordanescu are o echipa foarte echilibrata, puternica in toate compartimentele si cu o banca de rezerve solida. Varful Cardoso si mijlocasul Ely Fernandes sunt intr-o forma buna.

Craiova trebuie sa sacrifice rapid o schimbare in meci pentru ca nu are un al doilea jucator bun U21. Din acest punct de vedere, Gaz Metan sta mult mai bine cu Olaru si Velisar.

 

Byl u mikrofonu u všech druhů přenosů, zápasů z mistrovství světa, z evropských pohárů, z většiny evropských šampionátů, hlavních i vedlejších. | |

Měl tu čest přenést rumunským divákům emoce z antologických událostí, jako bylo finále Ligy mistrů, Liverpool - Milán v roce 2005, nebo nejkrásnější vítězství, jaké kdy rumunské týmy dosáhly v Lize mistrů, Dinamo Kyjev - Steaua 1-4 a AS Řím - CFR Cluj 1-2 || Angličtina: King James Version || na Turnaji mistrů, na Bucharest Open.

 A fost corespondent PRO TV la doua editii ale Jocurilor Olimpice, si a comentat pentru televiziune timp de 20 de ani meciuri de tenis de la Wimbledon, din circuitul Masters, de la Turneul Campionilor, de la Openul Bucurestean.   

Od začátku
Sázky:
0 /0 /0
Výpočet:
+0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
1048 / 3 / 724
Výpočet:
- 2 788 Kč
ROI:
- 1,6 %
Mihai Mironica

Byl u mikrofonu vše jako přenosy, zápasy z mistrovství světa, z evropských pohárů, z většiny evropských šampionátů, velkých i středních. , Liverpool - Milán od roku 2005, nebo nejkrásnější vítězství, jaké kdy rumunské týmy dosáhly v Lize mistrů , Dinamo Kyjev - Steaua 1-4 a AS Řím - CFR Cluj 1-2

 A avut privilegiul sa le transmita telespectatorilor din Čeština emotiile unor evenimente antologice precum finala Champions League, Liverpool - Milan din 2005, sau cele mai frumoase victorii obtinute vreodata de echipele romanesti in Champions League, Dinamo Kiev - Steaua 1-4 si AS Roma - CFR Cluj 1-2.

Byl zpravodajem PRO TV na dvou olympijských hrách a 20 let komentoval pro televizi tenisové zápasy na Wimbledon, na okruhu Masters, v T urnu šampionů z Bukurešť Open.

Od začátku
Sázení: 1775
1048 / 3 / 724 || | 820
Calcul
ROI: - 1,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Gaz Metan – U Craiova 1X & pod 4,5 goluri
Komentáře