Genk - Gent: Předpovědi fotbalové ligy Jupiler

Jsou týmy, které mají stále problémy v defenzivě a na to, že se velmi dobře znají, musíme góly očekávat. Je to tak?

Od nedělních 19:30 se v Genku v Luminus Areně střetnou Genk a Gent v derby 12. kola Jupiler League.

Genk: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Je to ve volném pádu i po 0-3 s West Ham United, Genk utrpěl čtyři po sobě jdoucí porážky ve skupinách Evropské ligy i Jupiler League. V zápase, který hrála venku, prohrála 0:2 také v minulém kole, kdy narazila na Charleroi. Je na 7. místě se 17 body, dělená s Ostende a Anderlechtem, ale ze všech je díky tomu +4 od brankového průměru nejlepší.

Gent: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to na dobré cestě, po 1:0 s Partizanem Bělehrad v předchozím kole skupin Evropské konferenční ligy dosáhl čtyř vítězství v posledních pět oficiálních zápasů. Také bez branky se prosadil v předchozím kole, kdy byl Eupen na druhé straně barikády a výsledkově se dokázal prosadit 2:0. V posledních čtyřech oficiálních zápasech tedy neskórovali oba, ale setkal se s týmy, které vůbec nebyly ochotné jít hrát.

Genk - Gent: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sunt doua echipe care nu joaca doar in competitiile interne, cat si in cupele europene. Au avut probleme in meciurile de joi seara, insa au in ele resursele necesare sa ne propuna inca un meci foarte frumos, la finalul caruia sa avem parte de cel putin cate un gol de fiecare parte.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
52 / 5 | || 680  /  28
Výpočet:
+ 182 Kč
ROI:
2.1 %
Sázky:
2470 / 52 /1539
Výpočet:
- 12 106 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Horlivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal Anglie, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 87
52 / 5 / 28 || | 783
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4066
2470 / 52 / 1539 || | 806
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Obě známky
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt