Janov – Brescia: sázka dne ve fotbale

Tipér Legalbet Rafa vám dává svou fotbalovou předpověď pro zápas Janov vs Brescia.

Genoa – Brescia: pariul zilei din fotbal

Janov vs Brescia je jedním z nejzajímavějších zápasů, který se bude hrát v sobotu 26. října 2019 v Serii A. Zápas se počítá do deváté etapy a je naplánován od 21:45 na Stadio Comunale Luigi Ferraris, v Janově. Nejvyšší hodnotu sázky pro náš návrh nabízí Netbet Bookmaker.

Zde máte veškerou nabídku na tento zápas
Janov přichází s překvapením na technické lavičce

Porážka z minulého víkendu 1:5 s Parmou také přinesla konec lajny pro trenéra Aurelia Andreazzoliho v Janově. Nahradil ho Thiago Motta. Toto je první tým na vyšší úrovni, který brazilský trenér vede.

Motta ukončil činnost na konci vydání Ligue 1 2017-2018. Přišel s bláznivými nápady, jeho fotbal byl popisován jako taktika 2-7-2. Zda je to ten pravý muž pro italský tým, se teprve uvidí. V posledních šesti etapách získal jediný bod, v zápase s Bolognou (0:0). Nesmíme zapomenout, že vyhrál s Fiorentinou (2-1) ve druhém kole.

Genoa se afla intr-o situatie dificila ocupand locul 19, dupa primele opt etape, cu doar cinci puncte castigate. In ultimele sase etape nu a mai obtinut decat un singur punct, in meciul cu Bologna (0-0). Nu trebuie sa uitam ca a castigat cu Fiorentina (2-1) in etapa a doua. Christian Kouame skóroval třikrát v prvních osmi zápasech.

  • Janov (4-3-3): Radu – Biraschi, Romero, Zapata, Pajac - Schone, Radovanovic, Lerager - Kouame, Pinamonti, Pandev
  • Trenér: Thiago Motta
  • Zranění: Domenico Criscito, Stefano Sturaro

Brescia tým se startem oscilující sezóny

Brescia je vítězem série B z předchozí sezóny, kdy se dokázala prosadit v první lize. Vstoupil do Serie A jako tým s možnostmi, ale stále je daleko od toho, čeho chce dosáhnout.

Výsledky byly oscilující, ale totéž lze říci o dvou směnách jednoho zápasu. Nezapomínejme, že Bologna vedla o přestávce po velmi dobrém prvním poločase 3:1 a poté prohrála 3:4 po dosud nejslabším poločase tohoto vydání.

Brescia je po prvních osmi rychlostních zkouškách na 13. místě. Musíme říci, že má za sebou méně sporný zápas, který měl se Sassuolem po termínu až na prosinec. Zatím má na kontě dvě venkovní vítězství, v Udinese a Cagliari. Alfredo Donnarumma je nejlepším střelcem týmu se čtyřmi vstřelenými brankami. Mnohem více se očekává od Maria Balotelliho, talentovaného hráče, který je dobře známý svou neseriózností. || English: King James Version (1) , Tonali, Zmrhal - Romulo - Donnarumma, Balotelli

  • Brescia(4-3-1-2): Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Mateju – Bisoli, Tonali, Zmrhal – Romulo – Donnarumma, Balotelli
  • Trenér: Eugenio Corini
  • Zranění: Ernesto Torregrossa, Daniele Dessena

Janov vs Brescia: Sázkové kurzy a předpověď

Oba týmy už nějakou dobu nevyhrály. Brescia dokázala zastavit sérii po sobě jdoucích vítězství Fiorentiny v utkání, které se hrálo v pondělí, ale hledání ofenzivy zůstalo vidět. Genoa skóre mnohem jednodušší, ale nyní přichází po poměrně dlouhé negativní série. S novým trenérem jmenovaným do technického vedení chce tento trend změnit a zápas s Brescií, týmem považovaným za přístupný, přichází včas. Úspěch hostitelů je uváděn na 1.91 a toto bude naše volba pro toto setkání.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
5 / 0 / 5
Výpočet:
- 13 Kč
ROI:
-1.3 %
Sázky:
592 / 35 / 598
Výpočet:
- 3 583 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první bookmakeři. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 11
5 /0 / 5
Výpočet: | || 825
ROI: 0,0 %
Sázení: 1226
592 / 35 / 598 || | 846
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Janov vyhrál
Komentáře