Gruzie – Irsko: Předběžné fotbalové tipy pro Euro 2020

Irsko je překvapivým lídrem skupiny a jedním z neporažených týmů

V sobotu 12. října v 16:00 se Gruzie v 7. kole kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2020 střetne s Irskem.

Georgia: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Vedoucí skupiny D, Irsko má dvoubodový náskok před Dánskem, svým hlavním soupeřem. Je neporažená a zatím získala 11 bodů. Předběhnout by ho mohlo Švýcarsko, které je třetí s jedním zápasem méně. Do té doby stačí počkat na zápas s Gruzií a má všechny důvody myslet na pozitivní výsledek. V pěti zaznamenaných zápasech zaznamenal tři vítězství a dvě remízy. Naprosto všechny byly z defenzivního hlediska promyšlené zápasy, důkaz, že má nejlepší obranu, možná kvalifikace na Euro 2020 si Gruzie nedovolila vznést nároky na možné překvapení. Je na 4. místě, předposlední ve skupině, s tolika body. Mezi ní a nasazenou druhou příčkou je poslední vedoucí přímo do finálového turnaje pět délek. Kromě těchto věcí dala do svého práva vzácného rovného, ​​kterého získala v předchozím kole. 0:0 proti podobnému národnímu týmu z Dánska, takové bylo skóre ve druhém zápase skupiny, ve kterém bral body. Prvním byl úspěch proti nejslabšímu národnímu týmu ve skupině, Gibraltaru, očekává se od něj malý počet vstřelených branek. Zároveň se bavíme o pěti hrách, které všechny skončily maximálně dvěma změnami skóre. Očekávám, že tento scénář znovu uvidím v sobotu v Gruzii - Irsku.

Irlanda: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Scoasa din cursa pentru o eventuala calificare la Euro 2020, Georgia nu si-a permis sa emita pretentii pentru o eventuala surpriza. Ea se afla pe locul 4, penultimul din grupa, cu tot atatea puncte. Intre ea si ocupanta locului al doilea, ultimul care duce direct la turneul final sunt cinci lungimi. Dincolo de aceste lucruri, a pus in dreptul ei un egal pretios, pe care l-a obtinut in runda anterioara. 0-0 in fata nationalei similare din Danemarca, asta a fost scorul, in cel de-al doilea meci al grupei in care a luat puncte. Primul a fost succesul contra celei mai slabe nationale din grupa, cea a Gibraltarului.

Georgia - Irlanda: Cote la pariuri si predictii pariuri

Cum pragmatismul a fost la ordinea zilei in meciurile Irlandei, e de asteptat sa avem un numar mic de goluri inscrise. Totodata, vorbim aici despre cinci partide care s-au incheiat toate cu cel mult doua modificari de scor. Este scenariul pe care ma astept sa-l revedem si sambata, in Georgia - Irlanda.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 8 / 39
Výpočet:
- 468 Kč
ROI:
- 4,4 %
Sázky:
2495 / 55 / || | 682 1560
Výpočet:
- 12 722 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
59 / 8 / 39 || | 759
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4114
2495 / 55 / 1560 || | 782
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře