Goteborg - Orebro: tip fotbalového dne 01.11.2020

Tipér Legalbet Rafa vám dává svou fotbalovou předpověď pro zápas Göteborg vs. Orebro.

IFK Göteborg vs. Orebro FK je jedním ze zápasů na programu 26. kola Allsvenskanu. Zápas se hraje v neděli 1. listopadu 2020 v 18:30 na Gamla Ullevi v Göteborgu. Nejvyšší kurzy na naši nabídku nabízí sázková kancelář Superbet.

Göteborg je v obtížné situaci

Göteborg není v pohodlí situaci v žebříčku. Zaujímá poslední zachráněnou pozici a má jen o dva body více než místo, které jde do přehrady, aby se vyhnulo sestupu. . Celkově má ​​jen čtyři výhry, nejméně v celé lize, stejně jako Helsingborg, Falkenborg a Kalmar, týmy, za které bojuje. || English: 632

Marile probleme au venit din intalnirile de la domiciliu, de unde a adus doar zece puncte. Are doar patru victorii in total, cele mai putine din toata liga, la fel ca Helsingborg, Falkenborg si Kalmar, echipele cu care se bate pentru salvare.

Nu mai sunt decat cinci etape pana la final si Goteborg are nevoie de rezultate pentru a se salva. Revine la domiciliu dupa doua deplasari dificile, la AIK Stockholm si Malmo, de unde nu a reusit sa aduca niciun punct. Tobias Sana si Patrick Karlsson sunt principalii marcatori cu cate cinci goluri.

Echipa probabila (4-2-3-1): Anestis – Jalow, Calisir,De Graca, Kalley – Yusuf, Erlingmark – Sana, Farnerud, Karlsson Lagemyr - Wernbloom

Trenér: Roland Nilsson

Orebro to nemá žádné větší problémy sezóna

Orebro || | 638 a obtinut noua puncte in ultimele patru etape si s-a indepartat, decisiv, de zona periculoasa. Are cu unsprezece puncte mai mult decat pozitia ce merge la baraj cand in joc mai sunt doar cincisprezece puncte. Este greu de crezut ca va mai retrograda.

Nejvíce bodů bylo nasbíráno v domácích zápasech. Zaujímá třetí místo v takové hierarchii, po Malmo a Hacken. Celkem nasbíral dvacet čtyři bodů, z toho patnáct v posledních pěti domácích zápasech.

Away je jedna z nejslabších kapel. Ve dvanácti zápasech má devět získaných bodů. Pouze Helsingborg jich má méně než osm. Nahir Besara je nejlepším střelcem hostů s jedenácti vstřelenými brankami. Seger - Besara, Hummet

Echipa probabila (4-4-2): Jansson – Hussein, Hjertstrand, Skovgaard, Wright – Gall, Gerzic, Martensson, Seger – Besara, Hummet

Trenér: Axel Kjall

Pont Goteborg vs. Orebro

Goteborg vyhrál čtyři z posledních šesti domácích zápasů proti Orebru. To je výsledek, kterého potřebuje na tomto setkání dosáhnout, aby si zachoval své šance na záchranu. Jakýkoli jiný výsledek ji přibližuje druhé lize, což by bylo velké překvapení. Má šanci potkat soupeře, který dosáhl svého cíle a nyní není tak motivovaný. Doufáme v úspěch hostitelů na tomto setkání.

Přátelé, čekáme na vás každý den na našich stránkách. Nabízíme tipy a vstupenky, ale také kompletní analýzu všech výhod, které nabízí online sázkové kanceláře v Česká republika.

 

Bonus || | 658 500 Kč
Goteborg castiga
Pariaza
1,80
Logoul casei de pariuri Superbet - e-sazkovekancelare.com

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
2 / 0 / 4
Výpočet:
- 194 Kč
ROI:
-32.3 %
Sázky:
589 / 35 / 597
Výpočet:
- 3 764 Kč
ROI:
- 3,1 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první bookmakeři. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 6
2 /0 / 4
Výpočet: | || 814
ROI: - 0,3 %
Sázení: 1221
589 / 35 / 597 || | 835
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Goteborg castiga
Komentáře