Govind Nanda - Daniel Altmaier: Tenisové předpovědi ATP Puerto Vallarta

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Nanda vs. || English 604

Vineri in miez de noapte, 26/11/2021, nu mai devreme de ora 00:30, Govind Nanda si Daniel Altmaier vor juca in faza optimilor de finala a turneului ATP Challenger Tour de la Puerto Vallarta (Mexic, hard outdoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 3,80 @ Govind Nanda vs. 1,24 @ Daniel Altmaier!

ŘÍDÍCÍ NANDA (# 480 ATP)

Je jí pouhých dvacet let, narodila se v Lomě Linda - Kalifornie (Spojené státy americké) se sídlem v Cerritos - Kalifornie (Spojené státy americké), je pravorukou hráčkou, která provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,78 ma těží z podpory trenéra Vahe Assadouriana! Nejpozoruhodnějšího výsledku základní části dosáhl v červenci, během turnaje Cary challenger, kde se zastavil v semifinále soutěže. Je to rychlý hráč, který začal v kvalifikační fázi zde na challengeru Puerto Vallarta a nevzdal se až do této fáze soutěže!

  • VÍTĚZSTVÍ Nanda vs. Altmaier: nehrál

DANIEL ALTMAIER (# 100 ATP)

Je mu třiadvacet let a je pravidelným hráčem sezóna je zatím nejlepší v jeho kariéře, narodil se a bydlí v Kempenu (Německo), je také pravák, pouze bekhend předvádí jednou rukou, tenista o délce 1,88m na kterém měří je, těží z podpory trenéra Francisca Yunise! Má za sebou mnohem více zkušeností, nejlépe se cítí, když hraje na antuce, a během letošního roku dosáhl pozoruhodných výsledků: na úrovni ATP World Tour má za sebou dvě semifinále na antuce z Umagu, respektive na antuce z Kitzbühelu - a na úrovni ATP Challenger Tour vyhrál turnaje Braunschweig a Luedenschied (oba na antuce).

  • VÍTĚZSTVÍ Altmaier vs. Nanda: nehráli

Govind Nanda - Daniel Altmaier: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem hodně vyrovnanější než kurzy nabízené sázkovými kancelářemi a zejména rozdíl v umístěních ve světovém žebříčku dvouher mezi těmito dvěma borci, s přihlédnutím k vývoji, který tito dva doposud měli na challengeru Puerto Vallarta! Govind Nanda vyřadil v kvalifikační fázi Mexičana Lance Amauryho Lage Castelana (6-0 6-0) a Francouze Jeana Thirouina (7-6 6-3) a na základní desce uplatnil opravu na svého krajana JC Aragona ( 6- 2 6-0 / nevzdal své podání, s procentem 81 % na bodech udělených prvním míčem na podání / na straně návratu koupil ne méně než dvanáct brejkbolů, pět úspěšných). Na druhou stranu, Němec Daniel Altmaier také vyhrál ve dvou setech proti Američanovi Michaelu Redlickimu (7-6 6-1 / pět vyslaných es, se třemi dvojitými chybami / 85% procento na body získané prvním míčem na podání, ale pouze 48 % na druhém míči / vzdalo své podání jednou a nabídlo tři body brejku / na oplátku využil tři z celkem osmi dostupných příležitostí k brejku.

 

Tipér s více než 10 lety zkušeností v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 748
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 832
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 853
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt