Granada - Valladolid: Tipy La Ligy

The Legalbet Expert - Borja Pardo - navrhuje kurzovou sázku 2,10 na zápas mezi Granadou a Valladolidem , z La Ligy.

Granada vs Valladolid: Sázkové kurzy a předpovědi

Granada přijímá návštěvu Valladolidu na Nuevo Los Carmenes za předpokladu, že získají 3 body díky dobrému začátku sezóny o síle a solidaritě. K tomu se přidává fakt, že Real Valladolid je týmem, který ukázal mnoho nedostatků v útoku i obraně. Je pravdou, že poslední etapu – před soutěžní přestávkou – Granada prohrála se San Sebastianem (2:0), zatímco bílofialové dokázaly porazit Bilbao (skóre 2:1). Hostitelé nepochybně uzdravili několik hráčů, kteří překročili období COVID, a v tomto případě musí tým získat 3 body. Tým Diega Martineze těží z veškeré automatizace a dynamiky, kterou předvede v sezóně 2020/2021.

 

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports z touha nabízet specializovanější druh žurnalistiky pokrývající širokou škálu sportů. Dnes je Sphera Sports jedním z lídrů na španělském trhu, pokud jde o sportovní žurnalistiku, díky své serióznosti, poctivosti, nepřetržité práci a hodnotám, ve které Borja Pardo silně věří.

Od začátku
Pariuri:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
312 /0 / 299
Výpočet:
+ 2 505 Kč
ROI:
+ 4,1 %
Borja Pardo

Tento novinář / právník se narodil v Barceloně v roce 1980 a projekt zahájil v červnu 2012 Sphera Sports || | 727 din dorinta de a oferi un gen de jurnalism mult mai specializat, acoperind o gama vasta de sporturi. Astazi Sphera Sports este unul din liderii de piata in Spania in materie de junralism sportiv, datorita seriozitatii, onestitatii, muncii continue, valori in care Borja Pardo crede cu tarie.

Od začátku
Sázení: 611
312 /0 / 299
Výpočet || | 753
ROI: + 4,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Victoria Granada
Komentáře