Granollers / Zeballos - Dodig / Polášek: předpovědi Tenis ATP Finals Turín

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro Granollers / Zeballos vs. Dodig / Polasek

V neděli večer, 14. 11. 2021, nejdříve v 19:30, se Granollers / Zeballos a Dodig / Polasek utkají ve svém prvním zápase v "zelené skupině" světa ATP Finále turnaje Turín (Itálie, tvrdý halový). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,72 @ Granollers / Zeballos vs. 2,05 @ Dodig / Polasek!

GRANOLLERS / ZEBALLOS (# 6 ATP / # 5 ATP čtyřhry)

Jsem ve své třetí sezonu v řadě spolu tvoří jeden z nejsvařovanějších párů na mužském okruhu čtyřhry, během této doby nasbírali šest titulů na úrovni ATP World Tour, ale také několik důležitých finále prohráli „v kníru“ na grandslamech US Open ( 2019, tvrdý venkovní) nebo Wimbledon (2021, tráva). Marcel Granollers je také nejvyšším tenistou, který je zodpovědný za efektivnější podání, zatímco Horacio Zeballos je spíše houževnatějším tenistou kolem sítě a efektivnější při delších výměnách míčků.

  • VÍTĚZSTVÍ Granollers / Zeballos vs. Dodig / Polasek: 3-6 7-6 10-3 (Montreal Masters, 2019, tvrdý venkovní)

DODIG / POLASEK (# 13 ATP / # 8 ATP čtyřhry) | | si vybral jako nového partnera Australana Johna Peerse (dosáhli pozoruhodných výsledků a od příští sezóny je možná uvidíme hrát spolu). Oba se dostali do finále ATP spíše z konjunktury díky bodům nasbíraným v první polovině letošního roku, kdy vyhráli titul na Australian Open (hard outdoor), finále na asfaltu v Antalyi a tři další semifinále.

Si ei tot de trei ani joaca impreuna, doar ca-n sezonul regulat au fost cam divizati – mai exact croatul a facut pereche mai mult cu brazilianul Marcelo Melo (fara prea mare succes), in timp ce slovacul l-a ales drept partener nou pe australianul John Peers (au obtinut cateva rezultate notabile si este posibil sa-i vedem jucand impreuna si din sezonul viitor). Cei doi au ajuns la ATP Finals mai degraba dintr-o conjunctura, gratie punctelor adunate in prima jumatate a acestui an cand si-au trecut in palmares titlul de la Australian Open (hard outdoor), o finala pe asfaltul de la Antalya si alte trei semifinale. 

  • VICTORII Dodig / Polášek vs. Granollers / Zeballos: žádná výhra

Granollers / Zeballos - Dodig / Polasek: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru, která je zároveň první si zahrají v hale Torino @ ATP Finals, protože oba jsou dobře obsluhované, zkušené týmy, které se „Turnaju mistrů“ v minulosti účastnily a nejen že se zúčastnily, ale opravdu si z nich nedělaly legraci. vůbec! Granollers / Zeballos nechyběli na minulém ročníku, skupinovou fází prošli se dvěma vítězstvími a jedním neúspěchem, v semifinále prohráli s dvojicí Koolhof / Mektic (3-6 4-6). Na druhou stranu dvojice Dodig / Polasek na této prestižní soutěži před dvěma sezónami nechyběla a i když neprošla skupinovou fází, předváděla chvályhodné výkony - úspěch zaznamenala s Klaasen / Venus (7-6 6- 4 ) a prohráli v rozhodující sadě dva zápasy, které začali zprava, majíce výhodu prvního setu udělenou, se stejně zkušenými dvojicemi Kubot / Melo (6-4 4-6 5-10), respektive Ram / Salisbury ( 6-3 3-6 6-10).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
22 /0 / 10
Výpočet:
+ 438 Kč
ROI:
13,7 % || | 730
Pariuri:
609 / 54 / 455
Výpočet:
- 2 232 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 36
22 /0 / 10
Výpočet: | || 814
ROI: + 0,1 %
Sázení: 1130
609 / 54 / 455 || | 835
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt