Řecko – Bosna a Hercegovina: Předběžné tipy na EURO 2020

Mohou Bosňané vyhrát?

Bosňáci stále doufají, že se kvalifikují! a tým nemá reálnou šanci se kvalifikovat. Mají nashromážděných pouze 5 bodů a překřížený tvar je hrozivý. Řekové prohráli 4 z posledních 5 etap a morálka hráčů je definitivně dole. Mezi těmito výsledky byla ostudná remíza na domácí půdě s reprezentantem z Lichtenštejnska. Řekové před pár dny odcestovali do Itálie, kde předvedli mnohem nižší výkon, než se čekalo. Řecko nemělo šanci a prohrálo 2:0 a v současné době tým hraje pouze o rekord v aktuální kampani.

Grecia: Informatii despre echipa, forma de moment

Grecii se afla pe o panta abrupta, iar echipa nu mai are nicio sansa reala la calificare. Acestia au doar 5 puncte acumulate si forma traversata e execrabila. Elenii au pierdut 4 din ultimele 5 etape si cu siguranta moralul jucatorilor este la pamant. Printre aceste rezultate s-a strecurat si o remiza rusinoasa pe teren propriu, cu reprezentativa din Liechtenstein. Acum cateva zile, grecii s-au deplasat in Italia, acolo unde au avut o evolutie mult sub asteptari. Grecia nu a avut nicio sansa si a pierdut cu scorul de 2-0, iar in acest moment echipa mai evolueaza doar pentru palmares in actuala campanie.

Bosna a Hercegovina: Informace o týmu, forma of the moment

Bosňáci na druhou stranu stále mohou doufat v postup na EURO 2020, ale dnes musí vyhrát. Nasbírali 10 bodů, jsou nerozhodní s Arménií a 2 body za Finskem. Itálie se již kvalifikovala na závěrečný turnaj a všichni tři bojují o druhé místo. Hosté dokázali v posledních 3 etapách 2 vítězství a 9x v těchto vítězstvích skórovali. Nyní doma porazili Lichtenštejnsko 5:0. Později Bosňáci prohráli v Arménii, ale s Finskem odpověděli definitivně 4:1. Edin Dzeko, M. Pjanic a A. Gojak jsou střelci hostů v aktuální kvalifikační kampani, všichni se 3 góly. předkolo a není vyloučeno, že ho Lichtenštejnsko dorazí až do konce. Jediné vítězství dělí Řeky od těch v Lichtenštejnsku, jen abychom si udělali představu o úrovni Řeků. Na druhou stranu Bosna už nemůže v boji o kvalifikaci udělat chybu, zvláště když je soupeř velmi slabý.

Grecia – Bosnia si Hertegovina: Concluzii si Pronostic

Grecia arata foarte slab in preliminarii si nu e exclus ca Liechtenstein sa ii ajunga pana la final. O singura victorie ii desparte pe eleni de cei din Liechtenstein, asta doar ca sa ne facem o idee de nivelul elenilor. De partea cealalta, Bosnia nu mai poate calca gresit in lupta pentru calificare, mai ales ca adversarul e unul foarte slab.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
35 /0 / || | 677 29
Výpočet:
- 390 Kč
ROI:
- 6,1 %
Pariuri:
953 / 14 / 664
Výpočet :
- 6 098 Kč
ROI:
- 3,7 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 64
35 /0 / 29
Výpočet: | || 782
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1636
953 / 14 / 664 || | 803
Calcul
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
hosté vyhráli alespoň jeden poločas
Komentáře