Řecko - Španělsko: Předběžné tipy CM

Expert na právní sázky Cristian Mihală vám dává svou předpověď pro Řecko – Španělsko z předposlední fáze Mistrovství předkolo mistrovství světa

Hlavní zápas pro Španělsko, které je na druhém místě ve skupině B, dva body za Švédskem. Tým Luise Enriqueho má stále šanci kvalifikovat se přímo na mistrovství světa, ale musí se prosadit jak v Aténách, tak v přímém souboji se Švédskem, lídrem skupiny.

Řecko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Řecko doufá, že obsadí alespoň druhé místo skupině , ale díky působivému průběhu Švédska zmeškalo 99 % nového závěrečného turnaje CM. Řekové prohráli v říjnu ve Stockholmu a nyní jsou 4 body za druhým ve skupině (Španělsko) a do konce zbývají dvě etapy, druzí, se dvěma úspěchy, v kontextu, kdy by Španělsko v posledním kole prohrálo se Švédskem. Takový scénář je však spíše ve sféře fantazie, včetně aténského tisku, poukazující na to, že rovnice zvaná kvalifikace je již u konce, mistr Evropy z roku 2004 nepůsobí útočně. Nutno však říci, že čtvrteční hostitel je velmi komplikovaný porazit. V posledních 21 mezistátních zápasech byli Řekové poraženi pouze ve 3 kolech (11 výher, 7 remíz). Všechny 3 týmy, které porazily Řeky, skórovaly ve svých sporech minimálně dvakrát.

Evident, în teorie gazdele de joi ar putea să mai prindă locul secund, cu două succese, în contextul în care Spania ar pierde și cu Suedia, în ultima rundă. Totuși, un astfel de scenariu ține mai mult de domeniul fantasticului, inclusiv presa de la Atena punctând că ecuația numită calificare s-a încheiat deja.

Grecia are o defensivă solidă (6 goluri primite), dar din păcate pentru fanii ei campioana europeană din 2004 nu impresionează ofensiv. Totuși, trebuie spus că gazda de joi e foarte complicat de învins. În ultimele 21 de partide internaționale, elenii au fost bătuți în doar 3 rânduri (11 victorii, 7 egaluri). Toate cele 3 echipe care i-au învins pe greci au marcat de cel puțin două ori în repsectivele dispute.

Tajnou zbraní pro pozitivní výsledek proti národnímu týmu Luise Enriqueho měl být pravděpodobně Anastasios Bakasetas. Zvládl 3 góly a rozhodující přihrávku v posledních 4 zápasech, ve kterých Řecko skórovalo, v přípravných zápasech na mistrovství světa v Kataru. V podstatě se ofenzivní záložník Trabzonsporu podílel na více než 50 % gólů vstřelených jeho národním týmem v aktuálním kvalifikačním tažení. Ale bohužel pro hosty ve čtvrtek bude vyloučen za hromadění karet, takže tým bude mít velké problémy v útoku.

  • Chybějící hostitelé v Řecku - Španělsko: Pantelis Hatzidiakos, Anastasios Bakasetas (pozastaven) Liga národů proti Francii a nyní má před sebou další dvě "finále". Protože, pokud nevyhraje v Aténách a Švédsko zvítězí v Gruzii, má stále šanci kvalifikovat se na mistrovství světa jen z přehrady. Je zřejmé, že "Furia Roja" v příštím týdnu sází na dva úspěchy, takže získá přímou kvalifikaci, ale mise nebude formalitou.

Spania: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Spania a pierdut dramatic finala Ligii Națiunilor, contra Franței, iar acum are în față două alte "finale". Pentru că, dacă nu va învinge la Atena, iar Suedia se impune în Georgia, mai are șansa calificării la Mondiale doar din baraj. Evident, "Furia Roja" mizează pe două succese în următoarea săptămână, astfel încât să obțină calificarea directă, dar misiunea nu va fi nici pe departe o formalitate.

Historie je však na straně Španělsko: naposledy, kdy nevyhrál kvalifikační skupinu na závěrečném turnaji, to bylo v roce 2006. Bohužel pro technický personál je tam dost hráčů nedostupných, takže Luis Enrique bude muset improvizovat. I za těchto podmínek iberský selektor ukázal, že ví, jak udělat dokonalou výměnu generací, takže určité absence by pro tuto chvíli neměly být rozhodující.

Největší naděje na španělskou ofenzívu jsou spojeny s Álvarem Moratou, útočníkem tak uráženým v létě na Euru. Nejlepší střelec Juventusu má v aktuálních přípravných zápasech 6 gólů, z toho 4 po 45. minutě. Řekové vyhráli jednou (3 remízy a 7 porážek). Řecko má za sebou 6 z posledních 7 odehraných zápasů s méně než 2,5 góly, takže asi nebudeme mít moc otevřený spor. Je to dáno i tím, že Luis Enrique má v ofenzivě tolik absencí. Proto počítáme s úspěchem „Red Rage“ s kurzem 1,45 na Unibetu.

  • Absenți la oaspeți în Grecia - Spania: Gerard Moreno, Mikel Oyarzabal, Ansu Fati, Pedri, Yeremi Pino.

Grecia - Spania: Cote la pariuri și pronostic

Grecis și Spania s-au întâlnit până în prezent de 11 ori, elenii reușind să se impună o singură dată (3 egaluri și 7 înfrângeri).

Spania e neînvinsă în 20 din ultimele 21 de partide din preliminariil pentru Mondial, dar nu o așteaptă o partidă ușoară la Atena. Grecia are 6 din ultimele 7 confruntări jucate cu sub 2,5 goluri, astfel că probabil nu vom avea o dispută foarte deschisă. Asta și din cauza faptului că Luis Enrique are atât de multe absențe în ofensivă.

Totuși, diferența de valoare e evidentă, iar selecționerul Spaniei are suficientă experiență și pricepere pentru a termina actualele calificări în forță. Ca atare, mizăm pe un succes al "Furiei Roja", la o cotă de 1,45, la Unibet.

Predikce: Vítězství Španělsko.

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. = Bonus

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
10 /0 / 8
Výpočet:
-110 Kč
ROI:
- 6,1 %
Sázky:
152 / | || 760 1 / 107
Výpočet:
- 111 Kč
ROI: || | 774
-0.4 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 18
10 /0 / 8
Výpočet: | || 840
ROI: - 0,1 %
Sázení: 261
152 / 1 / 107 || | 861
Calcul
ROI: - 0,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Spania
Komentáře