Grigor Dimitrov - Reilly Opelka: předpovědi Tenis ATP Indian Wells

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Dimitrov vs. Opelka. , tvrdý venkovní). Jedna z

Luni seara, 11/10/2021, nu mai devreme de ora 22:30, Grigor Dimitrov si Reilly Opelka vor juca in turul al treilea al turneului ATP World Tour de la Indian Wells (Statele Unite, hard outdoor). Una dintre  online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,93 @ Grigor Dimitrov vs. 1,88 @ Reilly Opelka!

GRIGOR DIMITROV (# 28 ATP)

Je mu třicet let a má bohaté zkušenosti za vyšší úrovně, je to trojnásobný grandslamový semifinalista a šampion najednou na halovém harddisku v Londýně (Turnaj mistrů), narodil se v Haskově (Bulharsko) a bydlí v Monte Carlu (Monaco), je typem hráče všech kurtů “( dokáže se přizpůsobit jakémukoli hracímu povrchu), nikdy neprošel třetím kolem na asfaltu v Indian Wells, ale dobrá momentální forma, kterou předvedl během října, mu jistě dává důvěru.

  • VICTORII Dimitrov vs. Opelka: žádné vítězství

REILLY OPELKA (# 20 ATP)

Je jí dvacet čtyři let, není na stejné úrovni zkušeností a říkám Hodnotově se mi to s dnešním soupeřem nelíbí, ale když hraje na rychlých površích, je schopen porazit kohokoli, zvlášť když je v "službě" - měří kolem 2,11m a momentálně je pravděpodobně v TOP 3 velkých serverů v mužském okruhu! Na kontě má dva tituly ve dvouhře na okruhu ATP World Tour a nejpozoruhodnějším výsledkem základní části byl na asfaltu turnaje Toronto Masters (finalista).

  • VICTORII Opelka vs. Dimitrov: 6-3 6-4 (Toronto Masters, 2021, těžké venkovní prostředí)

Grigor Dimitrov - Reilly Opelka: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru od jednoho konce k druhému, s několika přestávkami, zcela odlišný od toho, co se stalo v měsíci srpnu na předchozí a jediný přímý zápas, a to z prostého faktu, že Bulharku najdeme v současnosti v mnohem lepší formě, motivovanější a s další chutí hrát! Grigor Dimitrov sem přijíždí po semifinále na venkovním harddisku v San Diegu a v předchozím kole porazil Němce Daniela Altmaiera (6-4 6-2 / nevzdal službu / 87 % procent k vyhraným bodům s první míč na podání, respektive 71 % na druhý míč / koupil šest brejkbolů a polovinu z nich využil). Na druhou stranu, lehkou misi měl v předchozím kole i Američan Reilly Opelka, který měl soupeře mimo první světovou stovku - Japonce Taro Daniela (7-5 ​​​​6-3 / nevzdal svůj služba / 90 % procent k bodům vyhraným prvním míčem na podání, respektive 75 % druhým míčem / koupil pět bodů přerušení a použil dva z nich.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
18 /0 / 10
Výpočet:
+ 156 Kč
ROI:
5,6 % || | 718
Pariuri:
609 / 54 / 455
Výpočet:
- 2 232 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 35
18 /0 / 10
Výpočet: | || 802
ROI: + 0,1 %
Sázení: 1130
609 / 54 / 455 || | 823
Calcul
ROJ: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 0,5 tie-breaku v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Dostáváte denně výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s těmi nejlepšími Výsledek. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt