Guangzhou Evergrande - Kashima: Předpovědi fotbalové Ligy mistrů Asie

Toto je potřetí, co Guangzhiou-Kashima hraje asijskou Ligu mistrů

Ve středu 28.08.2019 v 15:00 obdrží Guangzhou Evergrande na stadionu Tianhe odpověď Kashimy ve čtvrtfinále asijské Ligy mistrů. Druhý zápas se bude hrát 18. září v Japonsku. Jedním z nich je Guangzhou Evergrande, tým, který je na vlně vzhledem k tomu, že v posledních čtyřech zápasech dal alespoň jeden gól a získal tři vítězství a také remízu. Jediným týmem, se kterým za poslední čtyři měsíce prohrál, byl SIPG, další čínský tým, který také hraje tuto soutěž. Zajímavé je, že v osmifinále narazila také na tým ze stejného šampionátu jako ona, Shandong Luneng, který vyřadila celkově 5:4. , statistiky

Guangzhou Evergrande: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Campionatul in China s-a intrerupt pentru aproximativ trei saptamani, dar a venit intr-un moment bun pentru echipele angrenate in Liga Campionilor Asiei. Una dintre ele este si Guangzhou Evergrande, formaie care este pe val, avand in vedere ca a dat cel putin un gol in ultimele patru jocuri si a obtinut trei victorii, cat si o remiza. Singura echipa in fata careia a piedut in ultimele aproape patru luni a fost SIPG, o alta formatie din China care joaca si ea in aceasta competitie. Interesant este ca in faza optimilor de finala a intalnit tot o formatie din acelasi campionat ca ea, Shandong Luneng, pe care a eliminat-o u 5-4 la general.

Kashima: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Druhá v pořadí J-League, Kashima prohrála dva body v pátečním utkání, kdy v utkání s Gambou Ósaka skončilo nerozhodně. Vyvinul se na svém hřišti, ale důležité je, že se drží na vysoké úrovni, pokud jde o ofenzivu, má jeden z nejlepších útoků na domácím šampionátu. Navíc v posledních 15 oficiálních duelech dokázal vstřelit alespoň jeden gól, zde se berou v úvahu zápasy z osmé fáze. Poté se Kashima přesunula do jiného týmu z Japonska, Hirošimy. Nebyl to snadný double, kvalifikace přišla díky tomu, že vyhrál venku 1:0 po prohře 3:2 v kole

Guangzhou Evergrande - Kashima: Sázkové kurzy a předpovědi sázek | || 578

In trei din cele patru meciuri directe care s-au mai disputat intre ele, in Champions League Asia, am avut meciuri spectacol, cu goluri de ambele parti. Mai mult, gazdele mereu si-au spus punctul de vedere si nu au facut-o la diferenta mai mare de un gol. Asa cum se prezinta lucrurile in momentul actual, miercuri se vor duela doua echipe care stiu sa inscrie si o fac cu regularitate, dar dintre ele mai buna mi se pare Evergrande. Are jucatori platiti bine, care pana acum au adus-o unde ii este locul. De asemenea, Guangzhou este favorita sa castige Liga Campionilor Asiei.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 5 / 34
Výpočet:
- 73 Kč
ROI:
- 0,8 %
Sázky:
2479 / 52 / || | 667 1547
Výpočet:
- 12 295 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 95
56 / 5 / 34 || | 743
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4078
2479 / 52 / 1547 || | 766
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Guangzhou Evergrande Castiga
Komentáře