Hacken - AIK Stockholm: Předpovědi fotbalu Allsvenskan

Každý bod, který AIK v tomto okamžiku prohraje, vás může stát titul

V neděli v 16:00 hostí "Bravida Arena" Hacken - AIK, duel 23. kola švédského šampionátu.

Hacken: Aktuální forma, poslední výsledky , statistiky

Od té doby, co jsem sledoval fotbal ve Švédsku, mi Hacken připadal jako tým schopný vyhrát před jakýmkoli soupeřem. Důkaz, že je stále ve velmi dobré formě a po vypadnutí z Evropské ligy vždy našel sílu se vrátit. V posledních šesti oficiálních zápasech tak před sebe postavila před Malmö FF pět vítězství a remízu, která skončila 1:1. A pak se to vyvinulo na vlastní půdě, stejně jako v neděli. Je to další důvod, proč hrát na nejvyšší úrovni, zvláště když je na 4. místě se 43 body.

AIK Stockholm: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

AIK Stockholm potřebuje k získání všech bodů nejlepší zápas tohoto období. Říkám to proto, že potká jednoho z nejlepších soupeřů a navíc ve formě. Navíc je to zápas, ve kterém se vyvíjí s prvním místem v tabulce. AIK Stockholm je se 46 body na druhém místě a zaostává o jeden bod za dosavadním lídrem Djurgardenem, kterého porazil v poslední fázi, když vyhrál 1:0.

Hacken - AIK Stockholm : Sázkové kurzy a Tipy na sázení

Utkání v rámci turné bylo vyrovnané až do konce zápasu, kdy Sundgren vstřelil jediný gól zápasu a připsal si na konto AIK tři body. Nicméně vzhledem k tomu, že v současné době ti dva jsou, myslím, že existuje šance, že spor bude mnohem vyrovnanější. Navíc se přikláním spíše k souboji, který je vyrovnaný, ve kterém se alespoň první půlhodina vzájemně zruší.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 5 / 34
Výpočet:
- 534 Kč
ROI:
- 6,0 %
Sázky:
2464 / 52 / || | 705 1539
Výpočet:
- 12 468 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
50 / 5 / 34 || | 781
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 4064
2464 / 52 / 1539 || | 804
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Žádný gól do 20. minuty
Komentáře