Hellas Verona - Benevento: Most Serie A

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Serie A, s kurzem 1,50 .

Zápas Hellas Verona - Benevento je naplánován na pondělí 2. listopadu ve 21:45 na stadionu Bentegodi ve Veroně během 6. etapy Serie A.

Hellas Verona - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Tým Verony pokračuje v dobré formě zobrazené v předchozí sezóně, kdy pod vedením Ivana Juriče skončil na 9. místě. Důležitou roli hraje také Silvestri, který se stal třetím brankářem italské reprezentace. Verona obdržela v prvních 5 etapách pouze 2 góly a v předchozím kole s Juventusem zvítězila v Turíně na 1:1. Juric má dlouhý seznam zraněných! Di Carmine, Miguel Veloso, Cetin, Faraoni nebo Danzi nebudou na hřišti proti Beneventu v bezpečí. Všechny zápasy, které Hellas v této sezóně odehrála v Serii A, skončily maximálně 2 góly || || 590

Benevento - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Revenirea în Serie A sub conducerea lui Pippo Inzaghi, Benevento a început foarte bine, cu o victorie la Genova cu Sampdoria. Au rămas singurele puncte obținute în deplasare de către echipa nou promovată. Benevento are trei înfrângeri la rând în toate competițiile și forma echipei este în scădere. Tridentul ofensiv Lapadula, Roberto Insigne, Caprari nu a putut în ultimele meciuri să fie mai eficient pentru a acoperi greșelile defensivei conduse de polonezul Glik.

Hellas Verona - Benevento - Kurzy a sázkové kurzy

Verona are cea mai efecientă defensivă din Serie A în acest moment, iar Benevento vine după o serie de meciuri slabe care l-au pus într-o situație grea pe Pippo Inzaghi. De aceea, voi miza pe următorul pronostic: victorie Hellas Verona sau egal și sub 3,5 goluri. Betano dă o cotă de 1.50. 

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety, které mají cenné kurzy, pečlivě vybrané, od nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 /0 / 12
Calcul:
- 687 Kč
ROI:
- 36,2 %
Sázky:
156 / 6 / 146
Výpočet:
-2 675 Kč
ROI:
- 8,7 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 /0 / 12
Výpočet: | || 759
ROI: - 0,4 %
Sázení: 308
156 / 6 / 146 || | 780
Calcul
ROI: - 8,7 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Vyhrajte Veronu nebo remízu a méně než 3,5 gólu
Komentáře