HK Sport - Jukurit: Předpovědi ledního hokeje Liiga

Oba jsou slabé týmy Liigy, které minulou sezónu skončily v play off

Sobota, 21. září 2019, v 18:30, se Sport a Jukurit utkají ve Vaasa Areně v utkání první finské hokejové ligy.

Sport: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Poté, co v play off posledního ročníku šampionátu chyběl knír, se Sport nemůže pochlubit dobrým začátkem. Po třech zápasech, o jeden méně než mnoho týmů v lize, má na kontě dvě porážky a jedno vítězství. To je pravda, úspěch byl velkolepý, 7-2 proti KooKoo, výsledek, který byl ještě zvláštnější, vzhledem k tomu, že hrál venku. Poslední zápas se však hrál v pátek večer, kdy prohrálo 1:4 se SaiPei v zápase venku a propadlo se na 13. místo z 15.

Jukurit: Aktuální forma , nejnovější výsledky, statistiky

S nízkými očekáváními od jedné sezóny k druhé nemá Jukurit žádné plány na novou sezónu. Ani na to nemíří a ejhle, výsledky se začínají dostavovat. Vyšplhala se na 10. místo, které ji vede do osmého kola play off, s 5 body, ačkoliv obranu má snadné překonat. Teď to přijde po úspěchu, ale musel jsem čekat na čtyři etapy, aby se prosadil, a ne nijak velkolepým způsobem. Naopak bylo nutné vrátit se z 1:2, Yakovencko dokázal prolomit led, když jeho tým potřeboval víc a vstřelil vítězný gól KooKoo, 3:2.

Sport - Jukurit: Sázkové kurzy a tipy na sázení

Od zápasu mezi nimi nemám velká očekávání, protože jsou to týmy se slabými týmy. Podotýkám však, že vím, jak na problém zaútočit. Minimálně dva z posledních tří zápasů v této sezóně vstřelili minimálně pět gólů. Je to dobrý průměr na dva týmy, které v play off pravděpodobně neuvidíme, ale které jsou přesvědčeny, že svou šanci dohrají až do konce.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 5 / 40
Výpočet:
- 392 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2512 / 55 / || | 696 1568
Výpočet:
- 12 413 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 104
59 / 5 / 40 || | 773
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4145
2512 / 55 / 1568 || | 796
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře
1
A toto je vítěz