Holstebro F - Esbjerg F | Tipy pro házenou Dánsko

Tipér Legalbet, Milan, doporučí zápas mezi Holstebro F vs Esbjerg F s kurzem 1.60

Holstebro F - Esbjerg F | Ponturi Handbal Danemarca

Duel mezi Holstebro a Esbjerg se odehraje v pondělí večer ve 20:00. Je vyhlášena nevyrovnaná hra, ve které mají hosté velké šance získat všechny tři body v sázce. Naposledy se oba týmy střetly na začátku roku, tehdy Esbjerg vyhrál o 13 branek.

Zde se podívejte na celou nabídku sázek na tento zápas

Holstebro: Aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Přichází po velmi těžké sezóně, ve které až v poslední fázi se podařilo stihnout play-off a zbavit se emocí sestupu. Během léta tým opustilo několik hráčů. Dva Nizozemci, Inger Smits a Lyyn Knippenborg, šli do Německa a Louise Egestorp a Siw Aabech do Ajaxu Kodaň. Na jejich místo bylo přizváno několik hráčů, ale potřebují čas, aby se přizpůsobili. Aktuální sezonu začal levou, poté, co v první etapě získal na vlastním hřišti s Aalborgem pouze remízový výsledek, i když o přestávce měl náskok čtyř branek. Nejlepší střelkyní byla Trine Knudsenová s devíti zásahy. Byl to náročný výlet do Kodaně, kde podle očekávání prohrál 27:24. Nyní je tu další zápas před jejich vlastními fanoušky, ale šance, že z této hry něco vytěží, je poměrně malá.

Trenér: Pether Krautmeyer;

Esbjerg: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

V předchozí sezóně pod vedením Jespera Jensena vyhrál domácí šampionát a zahrál si finále Poháru EHF. Během přestupů odešlo několik hráčů, mezi nimi i brankářka Sandra Toft, která se významně podílela na dosažených výsledcích. Nahradila ji Rikke Poulsen, která posledních pět sezón hrála za Viborg. S touto várkou nemůže mít Esbjerg jiný cíl, než zopakovat výkon z předchozí sezóny. Ten současný začal v platnosti. V první fázi hrál venku s uchazečem o titul, Odense. Přestože nezačal z první šance, vyhrál o tři branky, skóre 28:25. Následoval jednodušší domácí zápas s NHF Nyk. Podle očekávání bez problémů zvítězil.

Trenér: Jesper Jensen;

Holstebro - Esbjerg: Sázkové kurzy a sázkové tipy Sázení

V souladu Unibet sázky , Esbjerg začíná první šancí v této hře. Pokud se podíváme na poslední živé výsledky, tým připravený Jesperem Jensenem by neměl mít žádné emoce.

5d74c215d3496_1567932949.png

 

Sázení asi 7 let, začínal s fotbalem, ale specializoval se i na jiné sporty, jako je basketbal, házená nebo tenis.

Od začátek
Sázky:
0 /0 /0
Výpočet:
+ 0 Kč
ROI:
0,0 %
Sázky:
292 / 58 /  280
Výpočet:
+ 2 281 Kč
ROI:
+ 3,6 %
Milan

Sázení asi 7 let, začínal s fotbalem, ale specializoval se i na jiné sporty, jako je basketbal, házená nebo tenis.

Od začátku
Sázení: 630
292 / 58 / 280 || | 778
Calcul
ROI: + 3,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Esbjerg F -4,5
Komentáře