Ingolstadt - Mannheim: DEL hokejové tipy

Lídr na jihu, Mannheim, klade velký důraz na obrannou fázi, což bylo vidět v každém ze tří přímých zápasů s Ingolstadtem.

V Německu proběhlo 26. kolo ledního hokeje a v pátek se v tomto kole utkají Ingolstadt a Mannheim. Místem konání je Saturn Arena v Ingolstadtu. || English 581

Ingolstadt: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Týden nehrál, ale v posledním zápase na německém šampionátu dokázal bez problémů překonat Augsburg, tým na hřišti, který vyhrál 7-4. Postupem času na tomto šampionátu se díky výsledkům na jihu vyšplhalo na 3. místo s 39 body a prakticky si upevnilo play-off. Má devět bodů na čtvrté místo a 12 na první tým pod čarou play-off, vzhledem k tomu, že do konce základní části zbývá ještě hodně zápasů nejnovější výsledky, statistiky

Mannheim: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

It je od začátku jedním z favoritů online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika, aby vyhráli tuto sérii. Je na prvním místě, má 52 bodů, devět délek před Mnichovem a o jeden zápas méně. Jeho hra je velmi dobrá, i v předchozím kole chtěl před svým pronásledovatelem ukázat svou převahu a prošel s rozestavením 2:0 z Mnichova. To byl úspěch číslo osm z předchozích devíti kol. Mannheim je také tým s nejvyšší obranou, se 42 góly ve 22 zápasech, o 11 méně než další tým ve stejném žebříčku.

Ingolstadt - Mannheim: sázkové kurzy a předpovědi sázek || 618

A fost echipa care in acest sezon a avut mereu initiativa, dar desi are trei victorii din tot atatea meciuri in fata lui Ingolstadt, toate aceste dueluri au adus cel mult cinci reusite. Cu alte cuvinte, faptul ca este un duel intre doua ocupante ale locurilor de play-off si-ar putea pune amrepnta, iar nivelul jocului sa fie la fel de echilibrat precum o arata cotele.

 

Bonus 1000 Kč
X2
Pariaza
1,57
Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
49 / 6 / 28
Výpočet:
+ 18 Kč
ROI:
0,2 %
Sázky:
2460 / 51 / 1532
Výpočet:
- 11 998 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
49 / 6 / 28 || | 783
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2460 / 51 / 1532 || | 806
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
X2
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt