Fotbalové tipy

Mezinárodní - Boca Juniors: Body Copa Libertadores

Boca Juniors byla jedním z nejlépe bránících týmů ve skupinové fázi.

Čtvrtek, od 02:30, čas Rumunsko, v Portu ALegre, Jose Pinheiro Borda, Internacional si zahrají v osmifinále Copa Libertadores, kde se střetnou s Boca Juniors.

Internacional: aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

Několik dní po zápase proti Fluminense před k dispozici ke stání. Internacopnal Porto Alegre se právě kvalifikovalo do semifinále Brazilského poháru, kde po úderech z 11 m překonalo Ameriku Mineiro, druhé tam obsadilo s 8 body. Poté hrál ve společnosti týmů z Brazílie, Chile a Kolumbie, aby hrál to, co umí nejlépe, ne to, co předvedla v zápase minulého týdne. Poté prohrál 1:2 s Lanusem ve skupinách argentinského ligového poháru. Když se soustředí, tříští vše, co mu přijde do cesty, to bylo vidět ve skupině H Copa Libertadores, kde skončil na prvním místě. Poté dokázal nasbírat 14 bodů z 18 možných maxim a více, patřil k týmům, které obdržely nejméně gólů.

Boca Juniors: forma de moment, ultimele rezultate, statistici 

O echipa cu experienta si cu aspiratii inalte, Boca trebuie sa joace ce stie ea mai bine, nu ce a aratat in meciul de la finalul saptamanii trecute. Atunci pierdea cu 1-2 in fata celor de la Lanus, in grupele din Cupa Ligii Argentinei. Atunci cand se concenreaza spulbera tot ce ii iese in cale, s-a vazut asta in Grupa H din Copa Libertadores, unde a terminat pe prima pozitie. A reusit atuncisa stranga 14 puncte din 18 maxim posibile si mai mult, a fost una dintre echipele care au primit cele mai putine goluri.

Internacional - Boca Juniors: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Rozdíl mezi týmy Boca Juniors a Argentiny je ten, že se moc nerozcházejí. Vždy hraje soustředěně na obranu a nechce dostat gól, což předpokládám realizovat ve čtvrtek ráno. Na druhou stranu, Internacional si myslí, že nemají na výběr a z touhy nenechat se chytit při protiútoku bude pravděpodobně stačit remíza.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
69 / 1 / 37
Výpočet:
+ 695 Kč
ROI:
6,5 %
Sázky:
2561 / 56 / 1595
Výpočet:
- 12 032 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
69 / 1 / 37 || | 765
Calcul:
ROJ: + 0,1 %
Sázení: 4219
2561 / 56 / 1595 || | 788
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt