Invictus Gaming – Tajemství týmu: Tipy Dota 2

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď pro hru IG - Team Secret, od The International 10.

Ve čtvrtek v 16:00 máme v „National Areně“ v Bukurešti zápas IG - Team Secret v horní závorce na The International 10.

IG - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Invictus Gaming je kapela, která se v roce nezměnila posledních letech a seznam je extrémně talentovaný, skládající se z flyfly, Emo, JT, kaka a Oli. Dostali přímou pozvánku do TI, po obsazení 5. místa v DPC. V roce 2021 se IG podařilo vyhrát na Singapore Major 3-2 s EG. Ve skupině A TI skončil Invictus Gaming na prvním místě bez porážky (šest výher a dvě remízy). V prvním kole horní skupiny porazil IG Team Spirit se skóre 2-1. Série ovládaná Číňany, kteří omylem ztratili první mapu, chycenou bez zpětného odkupu, v době, kdy byli vepředu.

Team Secret - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky || 634 = == Team Secret dokončil DPC pouze na 8. místě, po sezóně s dostatkem neúspěchů, které fanoušci nečekali. 16. místo ve WePlay AniMajor, kde Secret neprošel ani Wildcard, byl nejnižší bod v roce 2021. Jistě, v roce 2020 Secret vyhrál mnoho online turnajů úrovně 2. Ale teď mluvíme o The International a Puppey, Matu Nisha, Yapzor a Zai měli štěstí, že skončili druzí ve skupině B se čtyřmi výhrami, dvěma remízami a dvěma porážkami. Secret neměl žádné emoce s OG v prvním kole horní skupiny, 2-0. Druhou mapu vyhrály skupiny 42-5. Takže i před kapelou, která vypadala téměř nepřekonatelně, má Secret velkou šanci. Přeci jen se bavíme o dvou favoritech před soutěží. Rozhodující může být jednoduchá chyba, jak jsme viděli v IG - Team Spirit. Je pro mě těžké uvěřit, že některý z nich uspěje dokonale, zvláště když je cena ve finále v horní závorce.

Team Secret a terminat DPC abia pe locul 8, dupa o stagiune cu destule esecuri la care fanii nu se asteptau. Locul 16 la WePlay AniMajor, la care Secret nici n-a trecut de Wildcard, a reprezentat cel mai jos punct din 2021. Sigur, in 2020, Secret a castigat multe turnee online de tier 2. Dar acum vorbim de The International, iar Puppey, Matu, Nisha, Yapzor si zai au avut noroc sa termine pe locul secund in grupa B, cu patru victorii, doua remize si doua infrangeri. Secret n-a avut emotii cu OG in prima runda din upper-bracket, 2-0. A doua harta a fost castigata cu 42-5.

IG - Team Secret: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Deloc surprinzator, Team Secret si-a ridicat nivelul de joc fata de grupe. Asa ca si in fata unei formatii care a aratat aproape de nebatut, Secret are o sansa buna. Pana la urma, vorbim despre doua dintre favoritele dinainte de competitie. O simpla greseala poate sa fie decisiva, asa cum am vazut si la IG - Team Spirit. Mi-e greu sa cred ca vreuna va reusi sa evolueze perfect, mai ales cand premiul este finala upper-bracket.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 687 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 801
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 824
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 mapy
Komentáře