Severní Irsko – Rumunsko a Rakousko – Norsko: Tipy od Společnosti národů

Expert na Legalbet Silviu Tudor Samuilă doporučuje dva zápasy z poslední fáze Ligy národů. | || 583

Zápasy Severní Irsko - Rumunsko a Rakousko - Norsko jsou naplánovány na středu 18. listopadu ve 21:45 na stadionech Windsor Park (Belfast) a Ernsta Happela (Vídeň).

Moje první tipy jako experta na Legalbet jsou na poslední dva zápasy v rumunské skupině Ligy národů.

Rakousko zjevně začíná první šancí v konfrontaci s B národním týmem Norska. Federace z Osla se dostala do bezprecedentní situace poté, co se s Covid-19 objevil obránce Galatasaray Omar Elabdellaoui: nemohl odcestovat do Bukurešti na zápas s Rumunskem a musel pohřbít nový tým, aby se mohl přesunout do Vídně na zápas s Rakouskem. A kdyby to nestačilo, ani trenér Lagerback nedostal státní souhlas k doprovodu delegace, a tak na severskou lavičku usedne Leif Gunnar Smerud, trenér reprezentace do 21 let.

V celém příběhu je pozoruhodné, že tato skupina B Norska se skládá z více než 95 % hráčů hrajících v zahraničních ligách. Jinými slovy, kromě ojedinělých hvězd v Oslu našli osmnáct dobrých fotbalistů, kteří měli zemi reprezentovat. Nejzkušenějšími hráči, kteří na stadionu Ernsta Happela za Nory nastoupí, budou Moller Daehli z Genku, který má 23 výběrů, a v minulosti sedmkrát povolaný Skjelvik z Odense. Zbytek má méně než čtyři výběry a třináct z nich je vynikajících!!!

Tento hrdý národní tým Norska se utká s Rakouskem, které po porážce s Rumunskem zaznamenalo pět vítězství v řadě. Fodova kapela si nenechá ujít žádnou z těžkých pecek: Alaba, Sabitzer, Baumgartlinger, Ilsanker, Lainer, Gregoritsch, Arnautovic nebo Grbic. Rakušané v neděli proti Severním Irům prošli kulkou do uší, vedení do konce, takže očekávám, že vyřeší zápas z prvního poločasu a zajistí si tak vítězství ve skupině a postup do první hodnotové skupiny. Takže vsadím Rakousko na vítězství pauza / konec.

Druhá sázka je částečně sentimentální: myslím, že Rumunsko dá gól v prvním poločase v Belfastu. Říkám to částečně proto, že v mé analýze je mnoho argumentů, které mě podporují. Mirel Rădoi je dobrým motivátorem a jeho národní týmy (ať už senioři a zvláště mladí) měli vždy dobrý vstup do zápasu. I v říjnové černé sérii porážek patřily herní starty naší reprezentaci. Řeknete si, že nestačí dát své peníze na náš úspěch. Pak mě napadá nový argument: potkáváme slabý a fyzicky i psychicky silný národní tým. Baraclaoughův tým utrpěl minulý týden dva těžko stravitelné šoky, nejprve prohrál v kvalifikaci o Euro v prodloužení se Slovenskem a poté ho porazilo Rakousko, když v 81. minutě vedli 1:0. Radoi a jeho fotbalisté prožili poměrně pohodový přátelský proti Bělorusku a poté mohli v klidu trénovat až do odletu do Severního Irska. Posledním zajímavým detailem je, že Severní Irové v posledních třech domácích zápasech proti Slovensku, Rakousku a Norsku inkasovali alespoň jeden gól v prvním poločase.

Rakousko – Norsko a Severní Irsko – Rumunsko: Sázkové a předpovědní kurzy

Na gól vstřelený Rumunskem v prvních 45 minutách nám dává Veřejná výhra kurz 2,25 a na úspěch break / konec Rakouska, stejný dům navrhuje kurz 1,65. Celkem tedy 3,71.

Nezapomeňte také, že na naší stránce najdete výběr těch nejlepších online sázkových kanceláří a odtud můžete čerpat inspiraci pro další vstupenky, výchozí pro další potenciální zisky!

Vícenásobný tiket

  • Rakousko – Norsko: Rakousko vede přestávku a vyhrává zápas (1 přestávka / 1 finále) (kurz 1,65)

  • Severní Irsko – Rumunsko : Rumunsko skóruje v prvním poločase (kurz 2,25)

Konečný kurz: 3,71

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 4
Výpočet:
+ 318 Kč
ROI:
28,9 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 738 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 11
7 /0 / 4
Výpočet: | || 804
ROI: + 0,3 %
Sázení: 223
116 /0 / 105
Výpočet || | 827
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vícenásobný tiket
Komentáře
Přihlaste se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Legalbet odborníci a tipéři s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt