Irsko – Samoa. Předpovědi mistrovství světa v ragby

Vítězství s útočným bonusovým bodem vede Iry do „čtvrtiny“.

Sobota, ve 13:45, nás na "Level5 Stadium" ve Fukuoce čeká zápas Irsko - Samoa ze skupiny A mistrovství světa v ragby.

Irsko - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Irsko prošlo Skotskem bez problémů v prvním zápase 27-3, předvádělo metodickou obranu ve středu a nedalo možnost jeho oponenti příliš blízko nebezpečné zóně. Ve druhém sporu však Irsko prohrálo s národním hostitelem Japonskem 12:19. Selhání, které moc lidí nečekalo, zvlášť když si Evropané ve druhém poločase nedokázali připsat na stůl žádný bod. S Ruskem 35:0 to byla výhra v podání, bez komplikací. Henshaw vstupuje do prvního týmu poté, co byl na postranní čáře zraněn v prvních třech zápasech. Schmidt udělá pro tento duel 11 změn, které osloví mnoho odpočatých hráčů. 6, ale zvládl výborný druhý poločas a vyhrál 35-9. Byl to jediný úspěch pro Islanders, kteří prohráli další dva zápasy, 0:34 se Skotskem a 19:38 s Japonskem. Disciplinovaní Samoané byli se Skoty dole, ale volný způsob, jakým hráli s Japonskem, jim umožnil dostat do tabulky dostatek bodů. V 73. minutě však vstřelil jediný gól Taefu. || 609

Samoa - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Samoa a fost condusa la pauza de Rusia, 5-6, dar a reusit o a doua repriza excelenta si s-a impus cu 35-9. A fost singurul succes pentru insulari, care au pierdut urmatoarele doua partide, 0-34 cu Scotia si 19-38 cu Japonia. Disciplinar, samoanii au fost la pamant cu scotienii, insa modul liber in care s-a jucat cu Japonia le-a permis sa puna destule puncte pe tabela. A fost totusi un singur eseu marcat, in minutul 73, de catre Taefu. Acesta a fost la un nivel al concentrarii mult mai bun decat in primele doua meciuri.

Irlanda - Samoa: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Co můžeme od tohoto duelu očekávat? Za prvé, Irové nebudou chtít ponechat osud kvalifikace náhodě. Vítězství s extra ofenzivní prémií vede Evropany do čtvrtfinále. Také, pokud bude zápas Japonsko-Wales zrušen, Irsko postoupí, pokud neprohraje se Samoou. Toto rozhodnutí ale padne až v neděli ráno. Proto Irsko vstoupí na hřiště s přesvědčením, že získá +20 bodů (bez jakýchkoli změn), s čerstvou silou. Je to poslední hra a Samoa je slabá. Ostrované prohráli posledních 10 zápasů s týmem úrovně 1, takže neočekávám žádné překvapení.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 662 De la inceput
Sázky:
53 / 2 / 39
Výpočet:
- 448 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
1131 / 38 / 825
Calcul:
- 1 384 Kč
ROI:
- 0,7 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 94
53 / 2 / 39 || | 776
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 2004
1131 / 38 / 825 || | 799
Calcul
ROI: - 0,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Irsko – 23,5 HA
Komentáře