Iserlohn - Schwenninger: Předpovědi ledního hokeje DEL

V posledním vydání každý tým vyhrál své domácí zápasy

Iserlohn - Schwenninger, zápas číslo 3 první divize ledního hokeje v Německu, se hraje v pátek večer 20. září ve 20:30 v „Eissporthalle“. 595

Iserlohn: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Dvě remízy v základní hrací době pro Iserlohn a obě konfrontace byly rozhodnuty v prodloužení. V úvodním kole se mu podařilo úspěšně opustit Kolín nad Rýnem po výhře 3:2, tedy stejným skóre, jaké bylo zaznamenáno o několik dní později. V neděli 15. září vystoupila doma, ve společnosti Straubing. 2-2 na konci tří třetin a o všem se rozhodlo až po penaltách, kde za Kohouty chyběli Halmo a Petan. : Aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Schwenninger: Forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Na posledním místě na konce minulého ročníku šampionátu, Schwenninger nepostoupil ani v tomto ročníku a zdá se, že soupeře chtějí všechny týmy. Hned v prvním kole byl součástí dosud nejvelkolepějšího duelu. Vůbec se mu nedařilo a přestože hrál na vlastním hřišti, prohrál s Ingolstadtem 10-4. Nový velkolepý zápas se opakoval a o dva dny později opět vzdal, tentokrát však ve sporu s Wolfsburgem. Bylo to 5-3 pro Grizzlys a po dvou zápasech je Schwenninger už poslední v LED s nejslabší obranou, který z nich má první smyčku. Líbí se mi však styl hry, který Schwenninger praktikuje, a doufám, že nám opět přinese alespoň šest gólů. Je to tým, který obdrží košík s góly, ale má také odpověď pro soupeře.

Iserlohn - Schwenninger: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Este evident care dintre ele are prima ansa. Totusi, imi place stilul de joc pe care Schwenninger il practica si sper sa ne aduca din nou cel putin sase goluri. Este o formatie care primeste o caruta de goluri, dar are si o replica pentru adversare.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
59 / 5 / 41
Výpočet:
- 492 Kč
ROI:
- 4,7 %
Sázky:
2512 / 55 / || | 696 1569
Výpočet:
- 12 513 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 107
59 / 5 / 41 || | 773
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4145
2512 / 55 / 1569 || | 796
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólu
Komentáře