Izrael - Moldavsko: Tipy na předkolo mistrovství světa

Expert na zákonné sázky Marco Birlan navrhuje kurzovou sázku 1,45 na tento zápas v předkole mistrovství světa. || 566

Israel: Informatii despre echipa, forma de moment, absenti

Izrael dramaticky prohrál poslední etapu ve Skotsku. Skóre otevřel v 5. minutě Zahavi a ve 29. minutě vyrovnal McGinn. Dabburovi se podařilo dostat do národního vedení a Skotové těsně před přestávkou neproměnili penaltu. v 57. minutě. Nakonec se oba týmy utkaly v netrefení, a McTominay skórovali na 3:2 v 90 + 4 minutách

Dramatismul a continuat, iar Dykes a egalat in minutul 57. Pe final cele doua formatii s-au intrecut in ratari, iar McTominay a marcat pentru 3-2 in minutul 90+4.

Vzdálenost mezi těmito dvěma se tedy zvýšila na 4 body a Izrael se nyní již nemůže mýlit, pokud chce doufat v přehradu.

Moldavsko: Informace o týmu, aktuální forma, nepřítomen || of Sheriff Tiraspol. Pouze 3 Moldavané byli součástí skupiny, která vyhrála se Sahtiorem Doněck a Realem Madrid. Nenastoupili však ani minutu, takže Moldavská republika vyhrává pouze s „jménem“ na klubové úrovni.

Nationala Moldovei nu poate fi ajutata de succesul celor de la Sheriff Tiraspol. Doar 3 moldoveni au facut parte din lotul ce a castigat cu Sahtior Donetsk si Real Madrid. Acestia nu au intrat vreun minut insa, asadar Republica Moldova castiga doar cu „numele” la nivel de club.

V národním týmu je to velmi špatné. Po 7 etapách mají hosté pouze jeden bod, vstřelili pouze 3 góly a inkasovali nejméně 22 gólů!

Izrael vs Moldavsko: Sázkové kurzy a předpověď

Izrael má 4 body zotavit se ze Skotska, 3 etapy před koncem. Jakýkoli jiný výsledek než vítězství ukončí výpočty. Ale nemyslím si, že Moldavsko dnes večer může způsobit problémy. Hostitelé se musí shromáždit, vyhrát a nadále doufat v zázrak.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
33 / 3 / 20
Výpočet:
+ 240 Kč
ROI:
4,3 %
Sázky:
900 / 14 / 626
Výpočet:
- 6 045 Kč
ROI:
- 3,9 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silný americký šampionát Sud

30 dní Od začátku
Sázení: 56
33 / 3 / 20 || | 772
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1554
900 / 14 / 626 || | 795
Calcul
ROI: - 3,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Izrael vyhrál a více než 1,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr tipů a aktuálních předpovědí pouze od Legalbet odborníci a tipéři s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt