Itálie – Polsko: Liga národů sázka

Odborník Legalbet, Maraz, vám doporučí zápas v Lize národů, v rozporu ze dne 2. 7.

Zápas mezi Itálií a Polskem v lize A, skupina 1, se bude hrát na stadionu Mapei v Reggio Emilia v neděli 15. listopadu od 21:45

Itálie: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Itálie je druhá ve skupině 1 se 6 body a v posledním zápase doma remizovali 1:1 s reprezentantem Nizozemska Italové se na tento zápas připravili přátelským utkáním s Estonskem, které prohráli 4:0

Domácí se v nedělním večerním střetnutí zranili Vincenzo Grifo, Moise Kean, Alessio Romagnoli a Angelo Ogbonna Pravděpodobná sestava (4-3-3): Donnarumma- Florenzi, Acerbi, Bonucci, Emerson- Barella, Jorginho, Locatelli- Bernardeschi, Belotti, Insigne. Trenér: Roberto Mancini.

Formaţia probabilă (4-3-3): Donnarumma- Florenzi, Acerbi, Bonucci, Emerson- Barella, Jorginho, Locatelli- Bernardeschi, Belotti, Insigne.Antrenor:Roberto Mancini.

Polsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Polsko vede ve skupině nepřátelství se 7 body a přichází po jasném vítězství 3:0 s Bosnou a Hercegovinou

Hosté nemají žádné problémy s medem a postaví se mezi 11 nejlepších v zápase Reggio Emilia. Klich, Grosicki- Lewandowski. Trenér: Jerzy Brzeczek. || Angličtina: Světový Gdaňsk, skóre bylo 0:0. V posledních třech zápasech hosté vyhráli jednou, a ve dvou dalších zápasech to byla remíza Itálie měla dobrý průběh a Poláci budou chtít potvrdit dosavadní výsledky, doporučuji se vsadit, že oba dají gól, GG. Pokud máte pro tento zápas oblíbenou možnost nebo zvolíte tu, kterou navrhujeme, můžete si vsadit na

Formaţia probabilă (4-2-3-1): Szczesny- Kedziora, Glik, Bednarek, Reca- Goralski, Linetty- Jozwiak, Klich, Grosicki- Lewandowski.Antrenor:Jerzy Brzeczek.

Italia - Polonia: Cote la pariuri şi pronostic

Va fi un meci atractiv între primele două clasate, reamintim că în turul jucat la Gdansk, scorul a fost egal, 0-0.În cele mai recente trei dispute, gazdele s-au impus o dată, iar în alte două partide a fost egal.Italia a avut un parcurs bun, iar polonezii vor dori să confirme rezultatele de până acum, vă sugerez să mizaţi că vor înscrie ambele, GG. Dacă aveţi o variantă preferată pentru acest meci sau o alegeţi pe cea sugerată de noi, puteţi paria la licencované online sázkové kanceláře.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 dní | || 670 = == Od začátku De la inceput
Sázky:
26 /0 / 25
Výpočet:
- 498 Kč
ROI:
- 9,8 %
Sázky:
658 / 6 / 614
Výpočet:
- 4 678 Kč
ROI:
- 3,7 %
Maraz

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní mě nadchl online média.

30 dní Od začátku
Sázení: 51
26 /0 / 25
Výpočet: | || 786
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1278
658 / 6 / 614 || | 807
Calcul
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
GG (označit obě)
Komentáře