Ivo Karlovic - Pablo Andujar: ATP Delray Beach Tennis Predictions

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Karlovic vs. Andujar

Sobota, 09.01.2021, nejdříve v 01:00, se Ivo Karlovic a Pablo Andujar utkají v úvodním kole turnaje ATP World Tour v Delray Beach (Spojené státy americké, tvrdý venkovní povrch). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 2,42 @ Ivo Karlovic vs. 1,55 @ Pablo Andujar!

IVO KARLOVIC (# 148 ATP)

Na konci února bude mít léta dvaačtyřicet a je zdaleka nejdéle žijícím stále aktivním tenistou; Tento chorvatský veterán, kterého mnozí považují za nejlepšího sluhu v historii „bílého sportu“, sídlí v Miami (Spojené státy americké), měří kolem 2,11 m a těží z podpory dvojice trenérů, kterou tvoří Goran Dragicevic & Mirko Pehar! Je ctí, že se podvanácté ve své kariéře může zúčastnit světového turnaje ATP v Delray Beach, soutěže, kterou jednou vyhrál (2015), plus prohrané finále s Lotyšem Ernestsem Gulbisem (2010).

  • VICTORII Karlovic vs. Andujar:  žádné vítězství

PABLO ANDUJAR (# 59 ATP)

A za dva týdny mu bude asi pětatřicet let a bude součástí skupina veteránů s mnoha zkušenostmi na nejvyšší úrovni; "Slagman" na základně jako většina iberských krajanů sídlí ve Valencii (Španělsko), měří kolem 1,80 m a trénuje ho Carlos Calderon! Je to zvláštní nebo ne, Pablo Andujar v minulosti na turnaji v Delray Beach nezávodil, často se připravoval na Australian Open na počest katarského turnaje v Dauhá (hard outdoor). Karlovic:

  • VICTORII Andujar vs. Karlovic:  7-6 6-4 (Miami, 2019, těžké venkovní prostředí)

Ivo Karlovic - Pablo Andujar: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na hru řízenou Španělskem, jen proto, že chorvatský veterán dosáhl bodu, kdy je mimo službu bomba, kterou vlastní, a časté šplhání k síti, kde je volej další klíčovou ranou, lze jen stěží spoléhat na jiné údery; Myšlenka hry, kterou praktikoval v předchozí sezóně a nejspíš i v předchozí sezóně Ivo Karlovic, je jednoduchá: zkrátit body co nejvíce, protože fyzická kondice už mu nepomáhá, na délku a věk. příroda. Jeho spoluhráč Pablo Andujar však hrál pod psa. V posledním zápase před dvěma lety na asfaltu v Miami se Iberian nevzdal své práce a nabídl Chorvatovi jen šanci na brejk, někde na začátku hry - okamžitě zachráněno.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
45 / 1 / 39
Výpočet:
- 894 Kč
ROI:
- 10,5 %
Sázky:
639 / 55 / || | 730 485
Výpočet:
- 3 210 Kč
ROI:
- 2,7 %
Marian

Tipér s lepšími 10 lety zkušenosti se zády, specializující se na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 86
45 / 1 / 39 || | 807
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 1185
639 / 55 / 485 || | 830
Calcul
ROI: - 2,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
První sada a zápas @Andujar
Komentáře