Jannik Sinner - Diego Schwartzman: Předpovědi ATP Tennis Antverpy

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Sinner vs. Schwartzman.

V neděli večer, 24. 10. 2021, nejdříve v 17:30, se Jannik Sinner a Diego Schwartzman utkají ve VELKÉM FINÁLE ATP World Tour v Antverpách). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,42 @ Jannik Sinner vs. 2,87 @ Diego Schwartzman!

JANNIK SINNER (# 16 ATP)

Je jí teprve dvacet let (1,88 m), ale již potvrdil na vysoké úrovni a má všechny šance zakončit rok ve světové #TOP 10, vzhledem k tomu, že se budou konat další halové hardcore turnaje, a to je Italův oblíbený povrch! V žebříčku dvouhry se díky tomuto finále vyšplhal již na 12. místo a má možnost získat čtvrtý titul základní části a pátý celkově v profesionální kariéře. Do této fáze soutěže @ Antwerp vyřadil krajana Lorenza Musettiho (7-5 ​​​​6-2), Francouze Arthura Rinderknecha (6-4 6-2) a zejména Jihoafričana Lloyda George Harrise (6-2 6-). . 2).

  • VICTORII Sinner vs. Schwartzman: nehráli

DIEGO SCHWARTZMAN (# 13 ATP)

Po dvou čtvrtfinále hraných na venkovních pevných discích v San Diegu a v Indii Wellsi, tady je malý Jihoameričan (1,70 m) podruhé v základní části ve finále dvouhry na ATP World Tour - poté, co se v březnu prosadil na antuce z Buenos Aires! Mise bude nyní o něco obtížnější, a to nejen z hlediska cenného soupeře, kterého potká, ale také proto, že Argentinci (zdaleka podvodníkovi v základně) se na indoor harddisku tolik nedaří. V předchozích třech duelech v Antverpách se ale prosadil, když porazil soupeře, jako je Brit Andy Murray (6-4 7-6) nebo Američané Brando Nakashima (6-4 6-2) a Jenson Brooksby (6-4 6). -0).

  • VÍTĚZSTVÍ Schwartzman vs. Sinner: nehráli

Jannik Sinner - Diego Schwartzman: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru, i když Ital jasně začíná první šancí (začátkem října vyhrál halový hardcore turnaj v Sofii bez ztráty setu), protože Argentinec vyřadil během soutěže v Antverpách na tomto typu povrchu některé impozantní soupeře (i bez ztráty setu a v mohl bych říci kategorický způsob); navíc oba bojovníci v minulosti nestáli proti sobě, takže v první fázi nebudou zbytečně riskovat, ale časem se dokážou chytit. Jannik Sinner je hráč s mnohem lepším podáním, se silnějšími údery, ale který začne s druhou šancí v dlouhých výměnách míčů, Diego Schwartzman s lepším pohybem na hřišti, efektivnější obouruční klopou a celkově mírně pestřejší hra!

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 733
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 817
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 838
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 21,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt