Jasmine Paolini - Simona Halepová: Tenisové předpovědi WTA Linz

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Paolini vs. Halepová

Ve středu večer, 11.10.2021, nejdříve v 18:30, se Simona Halepová a Anett Kontaveitová utkají ve čtvrtfinále turnaje WTA Tour v Linci (Rakousko, tvrdý sál). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 5,30 @ Jasmine Paolini vs. 1,16 @ Simona Halepová!

JASMINE PAOLINI (# 51 WTA)

Je jí dvacet pět let a momentálně zaměstnává nejvíce dobré místo ve světové hierarchii dvouhry, základní sezóna je zdaleka nejlepší v jeho profesionální kariéře, korunovaná prvním turnajem na úrovni WTA Tour, který vyvrcholí na venkovním harddisku v Portoroži (Slovinsko), a to i přesto, že Ital je šlak "na základně! Zde na WTA v Linci došla do čtvrtfinále (hard indoor), i když v předchozích třech edicích byla přítomna, dvakrát vypadla v kvalifikační fázi a loni v kole. inaugurační Běloruska Aryna Sabalenková (4-6 4-6).

  • VICTORII Paolini vs. Halepová: žádné vítězství

SIMONA HALEPOVÁ (# 22 WTA)

Byl přítomen pouze jednou ve své kariéře na pevný disk halový Linz WTA, právě v roce 2012, kdy právě začala zvedat hlavu na vysokou úroveň, pak porazila na "osmičce" Viktorii Azarenkovou! Se sedmi vítězstvími a pouze dvěma porážkami na tvrdém hale v základní části je Rumunka na tomto typu povrchu před třetím čtvrtfinále v řadě po tom, co se hrálo v moskevské hale a po finále nedávno prohrála s Anett Kontaveit ( 2-6 3-6) v hale „Transylvania Open“ Cluj-Napoca.

  • VICTORII Halep vs. Paolini: 6-3 6-4 (Roma Masters, 2020, antuka)

Jasmine Paolini – Simona Halep: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázím na hru, kterou z velké části ovládá a každopádně ji nakonec vyhraje náš krajan, který má na své straně evidentní plus zkušenosti a koneckonců i hodnotu před soupeřem plus morálku výhodu být uložen v jediném zápase přímo z minulosti! Jasmine Paolini ale nebude jen takzvanou „sparring partnerkou“, protože má vyvinutého bojovného ducha a velkou schopnost vynaložit úsilí a v Linz WTA zatím odehrála dobré zápasy, před agresivními soupeři ve hře, silnými, v osobě Ukrajinky Dayany Yastremské (6-4 3-6 6-2) v úvodním kole - respektive Číňanky Saisai Zheng (6-1 2-6 6-4) v osmifinále, oba úspěchy získali z pozice „outsidera“. Na druhou stranu Simona Halepová kvůli nasazené dvojce soutěže vynechala první kolo a šla rovnou do "osmičky" - kde se pomstila proti Bělorusce Aliaksandře Sasnovich (7-5 ​​​​6-3) , ten, kdo porazil Rumuna ve třetím kole v Indian Wells.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
17 /0 / 3
Výpočet:
+ 836 Kč
ROI:
41,8 % || | 715
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 20
17 /0 / 3
Výpočet: | || 799
ROI: + 0,4 %
Sázení: 1106
597 / 54 / 447 || | 820
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Simona Halepová a více než 17,5 her v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr tipů a předpovědí aktuálních pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt