Jenson Brooksby - Peter Gojowczyk: Předpovědi ATP Paris-Bercy Tennis

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro Brooksby vs. Gojowczyk.

Sobota večer, 30. 10. 2021, nejdříve v 18:30 uvnitř). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,25 @ Jenson Brooksby vs. 3,95 @ Peter Gojowczyk!

JENSON BROOKSBY (# 59 ATP)

Onehdy mu bylo dvacet a narodil se v Sacramentu - Kalifornie (USA) se sídlem v Carmichael - Kalifornie (USA), je pravák, který provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,93 m a těží z podpory trenéra Josepha Gilberta! Pokud loni kvůli problémům s nohou nehrál vůbec, byl mladý Američan – jako by se objevil z ničeho nic – příjemným překvapením základní části: rok zahájil účastí na turnaji ITF Futures, poté následoval některé Challenger Tour na úrovni ATP a poté se sezonou na trávě úspěšně rozvinuly na úrovni ATP World Tour a dosáhly některých pozoruhodných výkonů: finalista v Newportu (tráva), semifinalista ve Washingtonu (hard outdoor) a Antverpy (hard indoor). | 619

  • VICTORII Brooksby vs. Gojowczyk: 6-0 6-3 (Newport, 2021, tráva)

PETER GOJOWCZYK (# 86 ATP)

Je mu třicet dva let a nejvyšší v hierarchii dvouhry přišel před třemi sezónami (# 39 ATP), narodil se a bydlí v Mnichově (Německo), je také pravák a provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,88 ma těží z podpory trenér Kristoffer Schimpf! Na vnitřním harddisku – mimochodem na svém oblíbeném povrchu – se cítí dobře a v základní části se na tomto typu povrchu dostal do dvou semifinále ATP World Tour – Montpellier (únor) a Metz (září). Počínaje kvalifikační fází se také na asfaltu umístilo na "osmém" místě!

  • VICTORII Gojowczyk vs. Brooksby: žádné vítězství

Jenson Brooksby - Peter Gojowczyk: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na kontrolovanou, dominovanou a vyhranou hru, která bude následovat minimálně setů mladého a talentovaného Američana nejen proto, že to udělal během základní sezóny a dokonce s partiturou, která nenechává žádný prostor pro interpretace, ale především proto, že je ve formě jasného momentu lepší! Jenson Brooksby přichází na halový hard disk Paris-Bercy Masters poté, co před týdnem zastavil v předposledním dějství ATP Antverpy (hard indoor), ačkoliv startoval z kvalifikace (až do semifinále na pětice se nevzdal hry, o koho šlo), zatímco zkušený Němec Peter Gojowczyk naopak v říjnu nepoznal chuť vítězství, když ho v úvodním kole challengeru Mouilleron-Le-Captif porazil Rakušan Dennis Novak (3. -6 6-4 3 -6), a pak ještě překvapivější prohrát duel s dalším Rakušanem - Lucasem Miedlerem (6-7 2-6) - v kvalifikaci na ATP Vídeň; oba turnaje se odehrály na halovém harddisku a v obou byl Němec jednoznačně velkým favoritem. V předchozím zápase přímo na trávě v Newportu se Američan vzdal své práce pouze jednou a na odvetu si koupil ne méně než třináct brejkbolů - pět z nich plodných.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
17 /0 / 3
Výpočet:
+ 836 Kč
ROI:
41,8 % || | 711
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 20
17 /0 / 3
Výpočet: | || 795
ROI: + 0,4 %
Sázení: 1106
597 / 54 / 447 || | 816
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v setech @ Jenson Brooksby
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt