Johan Nikles - Meligeni Rodrigues: Předpovědi ATP Tennis Sao Paulo

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Nikles vs. Meligeni Rodrigues.

Středa v poledne, 1.12.2021, nejdříve v 16:00, budou Johan Nikles a Felipe Meligeni Rodrigues Alves hrát v osmifinále turnaje ATP Challenger Tour Sao Paulo (Brazílie , struska). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 2,95 @ Johan Nikles vs. 1,37 @ Felipe Meligeni Rodrigues Alves!

JOHAN NIKLES (# 353 ATP)

Je mu dvacet čtyři let, nejvyšší byl # 329. na světě ve světovém žebříčku dvouhry, narodil se a bydlí v Ženevě (Švýcarsko), je pravorukým hráčem, který provádí klopu oběma rukama, měří jen 1,70 m a těží z podpory trenéra Jose Ferrol Garcia! Zdaleka „otrokář“, který během základní části dosáhl několika dobrých výsledků: vyhrál titul ITF Futures a čtvrtfinále na challengeru Ambato a semifinále na challengeru v Limě. Rodrigues

  • VICTORII Nikles vs. Rodrigues: 6-2 6-1 (ITF Futures, 2019, antuka)

MELIGENI RODRIGUES (# 209 ATP )

Je mu třiadvacet let, byl # 178. na světě v žebříčku dvouhry, ale nejlepších výsledků dosáhl ve čtyřhře - je # 83. na světě ve světovém žebříčku double - narodil se a žije v Campinas (Brazílie), je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,85 m a těží z podpory trenéra Cesara Chiappariho! Během základní části vyhrál první titul na úrovni ATP World Tour - v double @ Cordoba - a dalších pět titulů ve čtyřhře získal na ATP Challenger Tour. A taky je "šlak" na základně!

  • VICTORII Rodrigues vs. Nikles: žádná výhra

Johan Nikles - Meligeni Rodrigues: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru mezi ti dva borci, protože Švýcar prochází docela dobrou formou - minulý týden trefil na antuce z brasiliského challengeru nejslavnějšího Juana Ignacia Londera (4-6 4-6) a v úvodním kole zde v Sao Paulu vyzyvatel porazil Japonce Kaichi Uchida (6-7 7-6 6-0 / o práci přišel jen čtyřikrát a na zpáteční straně využil sedm z celkových osmi brejkových příležitostí, které měl podle nálady). Na druhou stranu, i když se v poslední době soustředí spíše na double, Brazilec Meligeni Rodrigues nastupuje do soutěže ze Sao Paula vyzyvatele v pozici titulového šampiona a jistě bude chtít obhájit co nejvíce bodů získaných v r. předchozí sezóna; v prvním kole těžil z opuštění Srba Pedja Krstina (6-4 ret. po jediném setu.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 735
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 819
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 840
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt