Jokerit - HC Spartak: hokejové tipy KHL

S hokejem hraným na jiné úrovni, když hrajete doma, usiluje Jokerit o sedmé vítězství z posledních osmi zápasů v takových hrách.

In KHL se joaca hochei pe gheata la foc automat. Vineri, ora 18:30, Jokerit si Spartak Moscova sunt echipele care se vor duela.

Jokerit: současná forma, poslední výsledky, statistiky

Od vstupu do KHL je to tým s nároky. V názvu možná ne, ale tvářil se, že se kvalifikuje alespoň ve fázi play-off, což by mohlo být úspěšné i nyní. V Západní konferenci mu patří 6. místo se 48 body. Přichází také po dobrém období se čtyřmi vítězstvími v posledních pěti konfrontacích na šampionátu. Před pár dny se dokázal prosadit poté, co porazil Soči, tým, který porazil 5:0. V podstatě to byla odveta po neúspěchu, který utrpěl ve společnosti CSKA (4-5) v prvním zápase roku 2021.

Spartak Moskva: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Dupa trei infrangeri afost nevoie ca raktor Chelyabinsk sa-i iasa in fata. A reusit ca in acel joc sa treaca cu 6-2 de adversara dupa ce a controlat meciul in totalitate.  Etapa anterioara i-a venit manusa pentru ca prin rezultatul obtinut s-a apropiat de echipele din fata ei. Ea se afla pe 8 in Conferinta de Vest si pe 4 in Divizia Bobrov, cu 46 de puncte. O parte buna poate sa fie statutul de formatie vizitatoare pe care l-a avut si unde a castigat trei din ultimele patru asemenea confruntari.

Jokerit - Spartak Mosova: sázkové kurzy a sázkové kurzy

Ca si joc sunt doua echipe unde diferenta se poate face atunci cand joaca acasa, aspect pe care il puteti sesiza si voi consultand oferta caselor de online sázení licencované v Česká republika. Jokerit má tedy výhodu, kterou očekávám, že se zhmotní, zvláště když překoná dobrou formu a nebude poražen v regulérní době pěti konfrontací.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
49 / 6 / 27
Výpočet:
+ 140 Kč
ROI:
1,7 %
Sázky:
2458 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 901 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 82
49 / 6 / 27 || | 815
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2458 / 50 / 1530 || | 838
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Jokerit vyhrává událost
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů pro nejlepší tipery

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt